2752
2734
عنوان

كساني كه گوشي سامسونگ دارند جعبه آبي هااا بياييد لطفا🙏🏼🙏🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نميشه ، خيلي مقاومت كردم ، مادراي ديگه از كلاس اول دست بچه هاشون گوشي بود متاسفانه

بله حرف شما هم درسته برادر زاده های منم خیلی گفتن ولی مادرش اجازه نداد با گوشی منو مادرش بازی میکنن

میشه برای بچه دار شدنم صلوات بفرستی 😢😢😢😢😢
2731
تو تنظیمات درباره تلفنو بزن بعد  زده نسخه اندروید چند بار پشت سر هم بزن روش ی لوبیا میاد اگ قرم ...

😑 عزیزم اونجا که شما میگید نسخه ی اندروید رو نشون میده. کدوم لوبیا اون گوشی که خانم استارتر خریدن نباید لوبیا بیاد که باید اندرویدش الان ۸ باشه که میشه مارشمالو 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
بالاخره الان اين زده چين مشكلي نداره؟  خانوما مال كيا چين زده بود ؟؟؟

نه عزیزم مشکلی نداره من همش سامسونگ استفاده می کنم همشم چین زده مشکلیم نداشتم. 

‏من غَم انگيز ترین،شعرِ جهانمتو نخوان....
بالاخره الان اين زده چين مشكلي نداره؟  خانوما مال كيا چين زده بود ؟؟؟

هیچ مشکلی نداره من واسه خاهر زاده هم گرفتم اونام چین بود ولی هیچ مشکلی نداره ۳تا هم خریدم 

میشه برای بچه دار شدنم صلوات بفرستی 😢😢😢😢😢
😑 عزیزم اونجا که شما میگید نسخه ی اندروید رو نشون میده. کدوم لوبیا اون گوشی که خانم استارتر خریدن ن ...

ن چن بار بزنی ی لوبیا میاد اگ قرمزه اصل نیس اگ سبزه اصله

اینو داداشم یادم داده دوستش تو کار گوشیه

ادمک لال نباش پرو باش  
2706