2752
2734
عنوان

سرطان ریه که کمی به معز زده.توروخدا چیزی میدونید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11587 بازدید | 42 پست
بچه ها مامانم یکی از عمده ترین مشکلاتش تنگی نفس و سرفه گاه به گاهه.. شیمی درمانی شروع بشه این مشکلش ...

عزیزم یکی از نشانه های سرطان تنگی نفس، سرفه های مکرر و آزار دهنده خلط خونی و ... است

شیمی درمانی  باعث کوچیک شدن تومور می شه و احتمالا علایم به مرور بهتر می شه هرچن باز خود شیمی درمانی یه عوارضی داره مثل تهوع و ... که می تونین با داروهای شیمیایی و گیاهی کاهش بدین

شیوه دکترها تا جایی که من خوندم و می دونم  ابتدا اینه که بتونن متاستاز و از بین ببرن و بعد برن سر اصل داستان که همون ریه است 

انشالله عمل می کنن و شیمی درمانی 

و به امید خدا همه اینا + باشه و مادرتون سلامتیشو بدست بیاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزيزم ،مامانتون چي شد به كجا رسيد درمانشون؟

مامان من سكسال قفسه سينش ميسوخت و دست درد يمسال درد زياد كشيد هيچ دكتري دردشو نفهميد،الان از اب ريش نمونه برداري كردن از بافت ريش دوباره نفهميدن كه جراحي توراكتومي انجام دادن كه عمل دردناك و سختيه ريه اب اورده ١٢٠٠ سي سي كه تخليه كردن ابو و جواب عمل سرطانه ريه كه متاستاز كرده معلوم نيس به كجا، الان از فردا بايد بره شيمي ده جلسه و پرتو چهل جلسه،منم از غصه شبو روز ندارم ميخوام زنده نبودم اين روزارو نميديدم،خيلي نگرانشم و مامانم مشهده من شهرستان دورم باردارم خيلي سخته خدا به ما رحم كنه

خدايا خودت بهم این فرشته رو دادی خودتم سالم نگهش دار ♥️😔

مامان پرتودرمانیشو انجام داد تازه ام ار آی داده دکتر گفت خیلی بهتر شده فعلا دارو برا مغز نمیخواد . شیمی درمانیم داره میکنه خداروشکر اونم سی تی کرد بهتر شده ولی بی لشتهاست و ضعف داره

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
2731
سلام عزيزم ،مامانتون چي شد به كجا رسيد درمانشون؟ مامان من سكسال قفسه سينش ميسوخت و دست درد يمسال در ...

خدا مامانتو شفا بده ان شالله همینطور مامان منو .الهی آمین

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
مامان پرتودرمانیشو انجام داد تازه ام ار آی داده دکتر گفت خیلی بهتر شده فعلا دارو برا مغز نمیخواد . ش ...

عزیزم بابام مثل مامانته سرطان ریه متاستاز مغز از حال مادرت بگو ...بابام حالش زیاد خوب نیست

عزیزم بابام مثل مامانته سرطان ریه متاستاز مغز از حال مادرت بگو ...بابام حالش زیاد خوب نیست

برای مغزش معجزه شد . دکتر بار اول ک من بودم گفت توده مغز یکجا جمع شده خیلی خوبه . ولی خب گفت درمانی نیست و عود میکنه و من اشک ریختم و گفتم معجزه تاحالا نشده گفت من ندیدم. ولی بار بعد ک مامانم رفت بهش گفته یه سکته خفیف زدی ک خودتم نفهمیدی . اون سکته کل توده مغز رو از بین برده.‌ولی خب متاسفانه ریه نشد ک برام معجزه شه

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
مادرتون خوب شدن عزیزم ماهم مریض داریم

نه مامانم آبان ۹۸ پرواز کرد .... ولی همه مثل هم نیستند .امیدتو از دست نده . یکی از همتختیهاش که به چندجای بدنش از جمله استخون متاستاز داده بود همچنان زنده است و تحت درمانه.. بدنها باهم فرق داره

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

🟡اکستراویت معجزه🟡

🟡پد نانویی گیاهی 🟡

♋محصول جدید ضد سرطان ♋

100٪اورجینال و اصل

🍃🍃🍃🍃🍃ترکیبات

اکستراویت

B6

B13