2752
2734

دوستان سی فروردین جراحی باز کیست تخمدان شدم همشم درد وسط قفسه سینه دارم خستم کرده انگار با تخته سنگ داغ قفسه سینمو فشار میدن دردم اروم نمیشه هرشب پنتوپرازول ۴۰ خوردم و شربت منیزیوم هیدروکساید اما تو خوابم میخوابم بخوابم همش اذیت میشم انگاری وسط قفسه سینم تخته سنگ داغ گذاشتن دارن فشارم میدن چرا اینجوری شدم بخدا همش دارم گریه میکنم دردام از بین نمیره بجای اینکه خوب شم مدام درد وسط قفسه سینه دارم زیر نظر دکتر‌گوارشم هستم اما همچنان درد وسط جناق سینه هست من قبلا اندو انجام دادم سوختگی دریچه مری داشتم حالا بعد عمل کیست تخمدان درد وسط جناق سینم شروع شده کسی میدونه چرا اینجور شدم ایا عوارض داروی بیهوشیه ؟ این درد بعد غذا خوردن شروع میشه همش احساس فشار قفسه سینه دارم دیونم کرده 😭😭😭😭😭کسی بوده اینطور باشه از یکطرفم گرگرفتگی کل شکم پیداکردم کسی بوده اینطور شده باشه بخدا دارم دیونه میشم با شربت منیزیوم هیدروکساید و پنتوپرازول ۴۰ اروم نمیشه 😭😭😭😭نمیدونم چکار کنم 

نوار قلب و اینا نرمال بوده؟ فقط بخاطر ریفلاکس اینجوری شدی؟

اره عزیزم نوار قلب نرمال بوده درد وسط قفسه سینم بعد غذا خوردنم شروع میشه انگار با تخته سنگ وسط مری امو با اتیش داغ میسوزونن اونجوریم درد تا یکساعت ادامه داره با شریت یکم بهتر میشم دوباره بعد غذا خوردن شروع میشه من میترسم بیماری مری ام عود نکرده باشه بعد عمل اخه همش درد وسط جناق سینه دارم انگار فشار میدن اجر داغ گذاشتنم وسط سینم اون مدلی هستم 😭😭😭😭بعدم همشم جالت گرگرفتگی و داغی دارم بعد عمل چرا اینطور شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم نوار قلب نرمال بوده درد وسط قفسه سینم بعد غذا خوردنم شروع میشه انگار با تخته سنگ وسط مری ا ...

اگه اندوسکوپی انجام ندادی انجام بده،با اینکه میدونم که میدونی ولی بازم میگم

اکه چاقی وزنتو کم کن،غذا کم بخور تو وعده های زیاد،بالش دوبرابر بذار زیر سرت و چایی و ادویه زیاد نخور

نوار قلب و اینا نرمال بوده؟ فقط بخاطر ریفلاکس اینجوری شدی؟

بخدا میترسم‌انتی بیوتیک بخورم دوباره بعد انتی بیوتیک دردش شروع شه خدا لعنت کنه این بیهوشیاشون من نمیدونم چرا اینطور شدم انگار بعد عملم بیماری شدید تر شده من چکاپ کامل سونو کامل شکم و لگن اینا دادم به همراه ازمایش کلی تخمدان مشکلی نداشتم ولی این درد منو داره میکشه اصلا شبها از درد بزور خوابم میبره انگاری حالت ورمو التهاب مری و اسپاسم داشته باشه اون مدلی هستم همش احساس داغ بودن وسط سینم میاد کلا اذیتم میکنه 😭😭😭😭😭

اگه اندوسکوپی انجام ندادی انجام بده،با اینکه میدونم که میدونی ولی بازم میگم اکه چاقی وزنتو کم کن،غذ ...

من وعده غذاییم خیلی کمه خیلی رعایت میکنم بخدا چایی و ادویه اصلا استفاده نمیکنم اینارو گذاشتم کنار لعنتی بعد عمل شدیدتر کرده بیماریمو من فکر کنم عوارض بیهوشی کامله چون اصلا قبل عمل شدید نبود دیونم کرده والا همش دارم گریه میکنم 😭😭😭😭😭

من وعده غذاییم خیلی کمه خیلی رعایت میکنم بخدا چایی و ادویه اصلا استفاده نمیکنم اینارو گذاشتم کنار لع ...

حالا تو بیهوشی امکان برگشت مواد هست،مگه ناشتا نبودی؟

لوله ت کردن؟

زخم نشده؟

حالا تو بیهوشی امکان برگشت مواد هست،مگه ناشتا نبودی؟ لوله ت کردن؟ زخم نشده؟

چرا ناشتا بودم میگم عوارض داروی بیهوشی کامل نباشه دردم شبها موقع خواب اوج میگیره من که بیعوش بودم نمیددنم لولم کردن زخم اینا نشده دقیق نمیدونم نپرسیدم از دکترم 😢😢😢😢😢

بببن من سونو کامل شکم و لگن و ازمایش مخصوص تخمدانم انجام دادم مشکل ازمایش نداشتم من غذا مبخورم خوب طرف سمت چپ سینم میسوزه و درد میزنه به پشت قفسه سینه چپم حالا خدایی نکرده ناراحتی قلبی نگرفته باشم چوناین داروهای بیهوشی یک سری عوارض های بدی داره نمیدونم چرا اینجوری شدم نزدیک پریود هم مبشم درد تیزی قلب ایجاد میشه اقای دکترم میگه کمخونی باعث درد تیزی قلب میشه قرص اهن داده نمیدونم اخه این چه درد مزخرفیه بعد عمل اینطور شدم 😢😢😢😢