2733
2734
عنوان

خانومایی ک میخوان لاغر شن بیان 📯ضرر نمیکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 26 پست
همشون روی فشارخون و کبد تاثیر میزارن  من ادیوس به 11 تا رسید فشارم رفت رو 17  3 روز ب ...

برای کسایی ک مستعد فشار خون بالا هستن مضره.ک باید قبلش چکاپ انجام داد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام منم دارم مصرف میکنم از صیح که خوردم هیچییییی اشتها ندارم الان یه کم دیگه معدم درد کرد ولی بدون احساس گشنگی یه کم نون پنیر خوردم من همسرم از المان واسم ۶ ورق اورده تو المان هم تقریبا همین قیمت دراومد واسمون حالا والا من هیچ ضرری ندیدم بعدشم این مدت کوتاه هیچ تاثیری نمیزاره من به محض خوردن ی کیلو کم کردم حالا موندم بیینم تا اخر ماه چقدر تاثیر میزاره اتفاقاا این خانمی که میگن شوهرم و دوستش و دوستاش دکترن دکترای ایران خوب میشنلسیم دیگه بابا من زنده زنده کشتن بعد ۲ سال دردشو نفهمیدن.....دکتر تو المان به همسرم‌گفته اب زیاد بخوره کمی احساس تشنگی و بیخابی میاره همینن ضرری نداره به دکترای المان من بهتر اعتماد دارم وسلام

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃
من کرجم گهگاهی میرم تهران چطور اصل بودنش و بفهمم؟؟؟؟

سلام بیینید این قرص هارو قبلا دوستای همسرم میاوردن ایران کلا میگن تقلبیش هست کپیییی کپیییی اصلش اصلا یا اون قلابیه قابل مقایسه نیست قلابیش که تابلوعههه ولی یه سری هم هست که کلاا شبیه اصلشه خلاصه سعی کنید بگید بیارن براتون یا از پیج هایی که از خارج خرید میکنن بگیر بیارن بهتره 

برای حل مشکلم یه صلوات و آمین مهمونم کن 🍃
تاییده سلامت داره عزیزم.و اگ تقلبیش باشه قطعا همه این ضررایی ک گفتیدو و چ بسا بیشترشو داره.

تاییدیه نداره اینو همه جامعه پزشکی میدونن ولی خب  فروشنده نمیاد بگع نداره و ی لیبل تقلبی نشون میده. تو لیست داروهای fda را سرچ کنین به هیچ عنوان تاییدیه نداره

2738
عزیزم تقلبیش با اصلش از بابت قیمت تفاوتی نداره. اگ تقلبی باشه قطعا مضره و این علائمشه و اینک برای ک ...

هیچ ارنباطی به بیمار بودن و نبودن نداره. متاسفانه جهان سوم منتطرن بیمار بشن بعد اقدام کنن. بهد حال همسر من که متخصصن و دوستشونم متخصص غدد هستن شدید منع کردن. ولی خب جهان سوم همینجاست که بازار توی بیمار کردن مردمه

هیچ ارنباطی به بیمار بودن و نبودن نداره. متاسفانه جهان سوم منتطرن بیمار بشن بعد اقدام کنن. بهد حال ه ...

تخصصشون مربوط ب این قرص و کلا زیبایی اندام نیست.پس نمیشه فقط ب این حرف تکیه کرد.

بازم ممنون

تخصصشون مربوط ب این قرص و کلا زیبایی اندام نیست.پس نمیشه فقط ب این حرف تکیه کرد. بازم ممنون

شما مصرف کن حرف متخصص تغدیه رو که نمیشه رد کرد حرف عوام را قبولی کرد.

بعد مصرف این چیزا به تخصص همسر من و دوستانش حتما نیاز پیدا میکنید 😁