2737
2739
عنوان

دوستان بیایید یه عاشق برا معشوقش چی باید کادو بخره که آشتی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 21 پست
به نظرتون بگم یه جعبه گل  با یه ساعت بگیره چطوره

ی باکس گل بخر تمام گلای داخلش رز سفید باشه..اول اسمشو با رز صورتی یا سرخ بین اونا دربیاره..

با ی ادکلن حرفه ای..

اگه ازالان زیادی پول خرج کنه هم خوب نیس

اون منم برات دنیارو عوض کردم و جونمم فدات💓عاشقونه کردم اون صدای خنده هات😂منو دیوونه کرده دیگه بگه جونم برات،بزار بگم برات👩‍💻 چ کاری تو دادی دستم حالت نگات🙂وقتی چشم تو چشممی و مثل این صدات🙃اگه باشه بجز تو دیگه ب چشم نمیاد،اگه باشه بجز تو دیگه ب چشمم نمیاااد😎باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕دیگه چی بهتر ازاین واسه دوتامون💑باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕واسمون میمونه این شب و روزامون💫تو اخر احساسی و اما منو بیشتر از اینی ک هستم حیرون نکن🤪اگه حس میکنی قلب توام بامنه حرفای دلتو دیگه پنهون نکن🤫تو اروم و من اخر بی طاقتم هرجوری ک باشی پیش تو راحتم🤠هرچی ک بخوای از دل من دورشی🚶‍♂️ب عاشق تو بودن دادی خوب عادتم😍باهمیم ب همین خوشه قلبامون💕 دیگه چی بهتر از این واسه دوتاامون💏عاشقتم مردمن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ی باکس گل بخر تمام گلای داخلش رز سفید باشه..اول اسمشو با رز صورتی یا سرخ بین اونا دربیاره.. با ی اد ...

مارکش چی باشه

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
دمت گرم تو گل فروشی ها درست میکنن درسته؟

اره عزیزم بهشون بگه ازینا که اول اسمتو مینویسن با ارایش گل بعد تو جعبه میزارن

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇