2733
2734
ما از طرف شرکت شوهرم رفتیم با تور بود نمیدونم چقدر دادن ،ولی قیمت اتاق دو تخته رو به دریا 590000تومن بود فکر کنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=843151&PageNumber=1 تاپیک ایده های جالب وخلاقانه +عکس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازهمه نزدیکتر بهش زیتون بود ولی کلاهرجابخای بری مایش یه تاکسیه.مسیرا دور نیست.ماتور گرفته بودیم.زمستون90نفری275تومن.
چه لحظه با شکوهی بود اون لحظه!........... وقتی معلم میبردمون پاتخته ازمون درس بپرسه وسطش زنگ میخورد...!
2731
مافقط ناهارا میرفتیم هتل.شبا بیرون غذامیخوردیم.پدر خوبشم پیتزاوسیبزمینی تنوریش خیلی پر ملات تر از اینجاس.
چه لحظه با شکوهی بود اون لحظه!........... وقتی معلم میبردمون پاتخته ازمون درس بپرسه وسطش زنگ میخورد...!
یاسمنآنلاین پست ها : 284 عضویت:1392/11/8 1393/2/9 - 11:59 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستلینک مستقیمارسال ایمیل شاید قیمتش مال قبل بوده.تغییرش ندادن نه واسه قبل نبوده..میگم اگه از سایت بگیری کمتره..من گفتم خب خودتون واسم بگیرید..میگه ما قیمتمون فرق میکنه دیونه ان بخدااااااااا دکان بازار باز کردن
2706