2733
2734
عنوان

وحشت کردم ...دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا اینجوری شدم یهو

عزیزم شوک واردشده بهت یکم صلوات برفس چون یهوبیدارشدی بخاطرهمونه؟؟

سوال تودل بچهاروبزارمن بپرسم حالاچراشوهرتوبچت توهال خوابیدن توتنها؟

چرابیدارش کردی اهمییت نداد؟؟

چرانوزادت راباپدرش تنهاگزاشتی؟؟

چگونه دلت میاد؟؟

چگونه بودآهنگش؟؟

هرکسی به به وقت یاری رهبرش درخواب باشدبالگددشمن ازخواب بیدارمیشود.             امام علی (ع)
ممنون عزیزم ..کاش زود صبح بشه همه بیدار بشن

چیزی نمونده تا صبح :) یکم کتاب بخون خودتو سرگرم کنی 

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗
2731
عزیزم شوک واردشده بهت یکم صلوات برفس چون یهوبیدارشدی بخاطرهمونه؟؟ سوال تودل بچهاروبزارمن بپرس ...

😐😐😐😐😂😂😂😅😅😁😊😊

هرکسی به به وقت یاری رهبرش درخواب باشدبالگددشمن ازخواب بیدارمیشود.             امام علی (ع)
ممنون عزیزم ..کاش زود صبح بشه همه بیدار بشن

بهت حق میدم ...منم این حس تجربه کردم

البته نه با آهنگ ...با زنگ خونمون از خواب پریدم

اونم چندین باررررر...

اما همین ک همسرت خونست ...این خودش قوت قلبه..ترس نداره

قوی باش 💪 برو داخل تاپیک دیگه خودت سرگرم کن

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
2740
عزیزم شوک واردشده بهت یکم صلوات برفس چون یهوبیدارشدی بخاطرهمونه؟؟ سوال تودل بچهاروبزارمن بپرس ...

بیدار شدم بعدش اون ماشین رد شد 

صدای خواننده یجوری بود اصلا مفهوم نبود حرفاش فقط منو یاد اعتیاد و ادمای معتاد انداخت و حواشیش

من و نی نی تو اتاق خوابیدیم

پسر و باباش تو هال بودن

والا بیچاره شوهرم جواب داد ک اهنگ رو منم شنیدم خارجی بود و ...خوابش برد ..دیشب درست نخوابیده بود 

بهت حق میدم ...منم این حس تجربه کردم البته نه با آهنگ ...با زنگ خونمون از خواب پریدم اونم چندین با ...

وااای خیلی بده هرچی ذهنمو میبرم به سمت دیگه حواسش پرت نمیشه . انشالله دیگه برات پیش نیاد و برای هیچکس😍

وااای خیلی بده هرچی ذهنمو میبرم به سمت دیگه حواسش پرت نمیشه . انشالله دیگه برات پیش نیاد و برای هیچک ...

حتما داشته اهنگاى مرلين منسن گوش ميداده😐 تو خارجيا اون از همه ترسناكتره 🤔 ولي با صداي بلند كار درستى نيست واقعا براش متاسفم اون ادمه بيشعور رو 

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
حتما داشته اهنگاى مرلين منسن گوش ميداده😐 تو خارجيا اون از همه ترسناكتره 🤔 ولي با صداي بلند كار درس ...

نمیدونم راستش چی بود ..ولی خدا هدایتش کنه ..نمیخوام نفرینش کنم ....