2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2849486 بازدید | 43008 پست

من فعلا برم

شب بخیر

ممنون از ساغرجون که این تاپیکو راه انداخت از غروب انقد عصبی بودم به در و دیوار پیله میکردم 

آخه تاپیک خیلی مفیدی بوداونجا😕

ولی الان واقعا حالم بهتره😅😄

شب همگی بخیر

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نبودم😍😊

آره حواسم نبود مامان مهربد بود 

توام اول اسمت مامان داشتی قاطی کردم   

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

کسایی که تو این لینک هستن هرروز که پس انداز کردن بیان بگن از روزی هزار تومن شروع کنید اگه پس انداز نکردین جریمه میشین که دو برابرش باید پس انداز کنید بزارید طعم پس انداز و بچشین 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2742
بگو عزیزم

بالا گفتم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من متوجه نشدم برنامه تون چیه؟ ایده قلک چیه؟ توضیح بدید منم هستم

عزیزم اینجا پس انداز وراهکارهاشو بهمدیگه یاد میدیم.وقلک هم هرسه ماه یه بار داریم ماه سوم میشکنیم وگزارش میدیم بهم.الان قلک روشروع کردیم قراره۱۶شهریور قلک روبشکنیم.

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2738

بچه ها یه سوال 

از قضیه تصادف من که خبر دارید 

راستش ما پول فطریه رو جدا کرده بودیم ولی هنوز نداده بودیم به نیازمند 

حالا که تصادف کردیم و نیاز به پول نقد داریم مامانم پیشنهاد داده میخوام اندازه فطریمون برنج ایرانی به اندازه اون پول به اون شخص بدم و پولو برای خودمون بردارم

آیا از لحاظ شرعی مشکلی هست؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
یعنی چی؟؟!میشه یکم توضیح بدی

ببین تو تقویم نگاه کن اولین روز ماه قمری کی هست بعدش یه صدقه هر چقدر میتونی بده من از هزار تومن دادم الان ده تومن میدم برکت عجیبی توی مالت داره 

عزیزم اینجا پس انداز وراهکارهاشو بهمدیگه یاد میدیم.وقلک هم هرسه ماه یه بار داریم ماه سوم میشکنیم وگز ...

خیلی ممنون.

ار امروز شروع کردید؟

باشه منم برم شروع کنم. مدتیه بخاطر گرونی هیچ پس اندازی ندارم

بچه ها یه سوال  از قضیه تصادف من که خبر دارید  راستش ما پول فطریه رو جدا کرده بودیم ولی ...

نه مشکلی نداره به نظرم

سلام وای سفید برفی این چه کاری بود که کردی  کلی زحمت کشیده بودیم که ۷۰۰ صفحه شده بود  بع ...

من خودم برای اینکه بدونم تاکجا خوندم همه رولایک میکردم ک دوباره ک بیام بدونم ازکجا بخونم.حالا اون پستی ک سفید برفی جون گفتن روهم لایک کردم.وناراحت شدن...

به نظرتون تو ت لگرام گروه تشکیل بدیم؟

خیلی ممنون. ار امروز شروع کردید؟ باشه منم برم شروع کنم. مدتیه بخاطر گرونی هیچ پس اندازی ندارم

نه عزیزم از۱۶خرداد.زیاد نیست ده روزی میشه.

2706