2737
2734
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847602 بازدید | 43008 پست
منم امشب اناردون کردم دونه ها۱۳کیلوشدندمیخوام نمک وآویشن بزنم و بزارم خشک بشن 

سلام چطوراناردون درست میکنیدمن دوست دارم درست کنم امابلدنیستم

بعددوهفته تعلیق برگشتم قول دادم بعضی تایپکانظرندم بشینم یه گوشه میوه بخورم شماهم لطف کنید بچه خوب باشید
سلام چطوراناردون درست میکنیدمن دوست دارم درست کنم امابلدنیستم

اناردونه میکنم ونمک میزنم پهن میکنم توسینی میزارم توآفتاب تاخشک بشه یه پارچه تمیزنازک بنداز روی انارها  تاگردوخاک وحشرات روشون نشینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز اومده بودم خونه ی مادرشوهرم تا شهر خودمون یک ربع راهه ولی قیمت تره بار مناسب تره اینجا. بعد آخر وقت بود رفتم بیرون و کلی تره بار قیمت مناسب  خریدم. چون آخربارشون بود و میخواستن برن ارزون میدادن

۴ کیلو انار ۴۸

۸ کیلو خرمالو ۸۸

۳ کیلو سیب زمینی ۱۰

۲ کیلو پیاز قرمز ۶

۴/۵ کیلو خیار واسه شور ۲۲

یک کیلو هویج ۸

۲/۵ سیب ۱۰ 

جمع کل ۱۹۲.

حسبی الله و نعم الوکیل، نعم المولا و نعم النصیر
عزیزم ما قبل عید حدود ۶۰_۷۰ تومن پول دستمون میاد میخوابونیم حساب از مهر ایران ۴ماه بعدش تقریبا ۵۰ تو ...

عزیزم ما این چند روز دوتا وام گرفتیم یکی از سپه که ۱۵۰تومن وام گرفتیم که ۳۰تومن مسدودی داره و ده روزه وام را واریز کردن برامون و رییس بانک گفت اگر کارکرد حسابت خوب بود دیگه نیاز به مسدودی نبود .

این وام برای تعمیرات ماشین سنگین هست و نامه از اتحادیه رانندگان باید ببرید و ماشین به نام تون باشه البته شراکتی هم باشه اشکال نداره وسه تا ضامن میخواد که میتونن راننده یا کاسب یاکارمند باشن

بانک ملی هم وام تعمیرات ماشین سنگین میده‌اونم سقفش ۱۲۰تومن هست سه تا ضامن میخواد که حتما یکی ش باید کارمند رسمی باشه و هردو بانک یا باید کارکرد حسابت بالا باشه یا باید مسدودی انجام بشه من میگم هر بانکی که میخوا وام بگیری از همین حالا انتخاب کن و با رییس بانک صحبت کن هر کدوم شرایطش بهتر بود با حسابت کار کن وکرایه هایی که میگیرید به اون حساب واریز کنید

2728
عزیزم شما عالی عستید من واقعا از خوندن پستاتون لذت میبرم❤ تقریبا خیلی وقته تایپیک رو میخونم،واز پس ...

قربونت برم عزیزممممم ممنونم که به من انقدر لطف داری😍🙈

عزیزم من خیلی به این کارا علاقه دارم و اطرافیانمم میدونن ولی خب میدونی خیلی هم حسودن چشم دیدن پیشرفتت و ندارن و ترجیح میدن به غریبه بدن واسشون اینکار و کنه ولی به من ندن😊

از قنادی کیکِ مونده میخرن یا به غریبه سفارش میدن ولی به من نه ، بدن هم توقع دارن مفت واسشون انجام بدم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
و چقددددر زیبا و کدبانو .انشالله بهتررررین روزهای زندگیت رو در پیش داشته باشی و امسال حتما یه خونه خ ...

مرسی عزیزِ مهربوووون 😍

ان شاءالله که خدا بهترینارو واست بخواد و واسه خودت و دختر گلت رقم بزنه که انقدر خوبی 😍😍😍

ممنونم از دعای قشنگتتتتت😘😍

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
عزیزم ما این چند روز دوتا وام گرفتیم یکی از سپه که ۱۵۰تومن وام گرفتیم که ۳۰تومن مسدودی داره و ده روز ...

وااای عزیزم ما که ماشین به اسممون نیس سند نداریم ، قولنامه فقط به اسممونه🥺

بعد چون داریم جدا میشیم شوهرم میگه دیگه پول سند زدن ندیم واسه ۳ دنگ ، چیکار کنیم؟؟؟

ولی میتونیم از الان پول کرایه هارو بریزیم که تا سال بعد کار کنه حسابمون ...

بچه هابیاییددوباره ازایده هاوتجربیات خانه داریمون بگیم هممون وحتی بچه های کوچیک میدونن که اگه پول با ...

در راستای پیام شما من خودم بگم که چجور طلا میخرم😅

اولا که خریدای تازه جات رو از تره بار انجام میدم,چون محل خودمون میوه و...خیلی گرونه😅(وسعش رو داریم اما ترجیح میدم وقتی کیفیت یکسانه پول اضافه ندم😉)و دو هفته یبار خرید میکنم تازه جات و برنامه ریزی میکنم دو هفته باهاشون دووم بیارم😅همین کار به ظاهر کوچیک باعث میشه حدودا ماهی 400 تومن پس انداز بشه😉در مصرف همه چیز از اب و برق و تلفن و...گرفته سعی میکنم ماه به ماه کمترش کنم😉و تقریبا از این طریق هم ماهی 200 برام میمونه,غذای بیرون و رستوران خیلی خیلی کم هست و هرچی بخواییم خودم درست میکنم انواع کباب ها و پیتزا و....که بسیار صرفه جویی هست❤به جای غذاهای مضر انواع تنقلات خودم درست میکنم❤به جای کادو و چشم روشنی و...اینجور چیزا رو میبرم,با این روش ها حدودا ماهی 1 تا 2 تومن پس انداز میشه❤

2738
بله دوست خوب من. منم نظرم همین بوداینجادیگه پرازشوروشوق نبودهرکسی میادیه تیکه طلانشون میدادومیگفت من ...

علاوه بر این ها,هرچی ورودی مالی باشه اعم از هدیه و پاداش و کارانه و....تبدیل به طلا میشه

یه قلک هم گذاشتم برا طلا

دور ریز اصلا ندارم

غذا به اندازه درست میکنم

لباس کم میخرم اما با کیفیت

خیلی هم لذت میبرم از اینکه حساب همه چیو دارم🙈انواع حراج ها و تخفیف ها رو شناسایی میکنم😀

بله دوست خوب من. منم نظرم همین بوداینجادیگه پرازشوروشوق نبودهرکسی میادیه تیکه طلانشون میدادومیگفت من ...

همبرگر و شنیسل و...خودم درست میکنم

پنیر و دوغ و ...خودم درست میکنم

همه ی این ها باعث میشه که هزینه ها رو به یک سوم برسونم😅و مابقی اش تبدیل به طلا میشه😀

همبرگر و شنیسل و...خودم درست میکنم پنیر و دوغ و ...خودم درست میکنم همه ی این ها باعث میشه که هزینه ...

پنیر که اگر بخام خودم درست کنم خیلی گرونتر از بیرون میشه... من پنیر گچی فله ای میخرم....کیلویی ۲۳ تومنه

خصوصا الان ک قوطی پنیر ۴۰۰ گرمی خیلی گرون شدن (حدودا ۲۰ تا ۲۵ تومنه )  پنیر فله ای خیلی بصرفه تره

پنیر که اگر بخام خودم درست کنم خیلی گرونتر از بیرون میشه... من پنیر گچی فله ای میخرم....کیلویی ۲۳ تو ...

عزیزم من شیر از دامداری میگیرم,فقط مقدار زیاد میدن,برا همین حساب کردم بصرفه تر هست حدودا کیلویی 5 تومن اینا😀

پنیر که اگر بخام خودم درست کنم خیلی گرونتر از بیرون میشه... من پنیر گچی فله ای میخرم....کیلویی ۲۳ تو ...

من هر 5 کیلو شیرم حدودا 900 گرم اینطورا پنیر میده😉که برای زمان زیادی مون کافیه😍

من هر 5 کیلو شیرم حدودا 900 گرم اینطورا پنیر میده😉که برای زمان زیادی مون کافیه😍

من شیر مستقیم از دامداری میخرم.جلو خودم گاوه را میدوشن🤣 کیلویی ۷ ت .اونوقت شما پنیر با چه روشی درست میکنید؟

2706