2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847602 بازدید | 43008 پست
چه جالب،سودش خوبه؟

بستگی داره با چه قیمتی بیاد یه موقع کلا ۵۰ تومن عرضه میشه یه موقع ۹۰۰ تومن یا بیشتر خب هرچی بیشتر باشه سودش هم بیشتره الان چون بورس تو ضرره من سود عرضه م که به ۵۰ درصد رسید دیگه مواظب وضعیت هستم که به محض اینکه به منفی نزدیک شد بفروشم، قبلاً عرضه اولیه ها ۳۰۰ درصد هم سود میداد ولی الان دیگه اونجوری نیست سودش کمتر شده ولی خب بازم بهتر از هیچیه

خانوما سوال قبلیم رو جواب ندادین😊🌷

اگه میشه این سوالم رو جواب بدین🍃😘

ما ۳۵ تومن طلا گرفتیم..گرمی ۱۱۵۰ ...

بعد قراره ۱۰ تومن پول به دستمون برسه...خودمونم یکی دو تومن داریم

نظر من اینه سکه تمام بخریم...

طرف ما خیلیییی اجرت میکشن رو طلا

من میگم سکه بهتره

نظر شما چیه؟

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما سوال قبلیم رو جواب ندادین😊🌷 اگه میشه این سوالم رو جواب بدین🍃😘 ما ۳۵ تومن طلا گرفتیم..گر ...

واسه پس انداز سکه بهتره

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید

منم گفته بودم که ۷۰ مونده بود

باید خیار و گوجه و سیب زمینی اینا میخریدم،چون همسرم غذا میبره سرکار،رفتم بیرون کیلو ۱۵ بودن😐😐😐😐

دوتا مغازه بالاتر رفتم حراج زده بود کیلو ۴🤪

همه چی خریدم با کاهو شد ۳۰😁

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
2728

در جهت مدیریت هزینه ها

کم کم داره آفف زمستونه شروع میشه

میتونید از تخفیفها استفاده کنید خیلییی  خوبه

فقط حواستون به جنس ها باشه

بهترین کار اینه از مغازه هایی که قبلامیشناختید خرید کنید

من هفته قبل ۲۷گرم طلا خریدم(تعاونی اسمم در اومده بود) البته اون موقع گرون تر بود تابلو یک و صد و نود بود  فروشنده به من یک و دویست و چهل داد(دست دوم خریدم)

الان خیلی ارزونتر شده و به نظرم موقع خوبی برای خرید هستش

بگردید میتونید  حتی یک یا دو گرمی پیدا کنید

ممنون از همگی  

پر روزی  باشید

سه نفر یه پسر پنج ماهه دارم، حبوبات و گوشت خورشتی و روغن و قند و نبات و وسایل صبحونه و ادویه جات و ی ...

ماچهار نفریم و بدون هزینه قبض و گوشت قرمز .من با ۲۵۰۰هزینه ها رو کنترل میکنم.

البته بنزینم نمیزنم‌!

از این۲۵۰۰یه قسط ۲۰۰ میدم بقیش تماما میره برای خورد و خوراک.

یه ذره ناچیزم بر ای خودم کنار میذارم.خیلی کم‌.

این نیز بگذرد...                                                       

سلام خانم ها،خوب هستين؟من مدتيه خاموش ميخونم،از اين ماه براي اولين بار قراره من خرجي خونه دستم باشه،چون قسطمون زيادتر شده براي خرج خونه خيلي بايد با برنامه پيش بريم،من تجربه اي در اين زمينه ندارم،ميشه لطفأ منو راهنمايي كنين كه چه طور به قسط و خريد خونه و بنزين و اين چيزا برسم؟ممنون ميشم🌸

2738
سلام خانم ها،خوب هستين؟من مدتيه خاموش ميخونم،از اين ماه براي اولين بار قراره من خرجي خونه دستم باشه، ...

سلام.اول از همه قسط و پول بنزین رو بزارین کنار.بعد یه لیست از وسایلی که دارین بنویسین.یه لیست از وسایلی که احتیاج دارین.چیزایی که لازم دارین رو به اندازه همون ماه بخرین نه بیشتر.سعی کنین ضروریات رو بخرین.وقت خرید با لیست برین و هر چیزی که چشمتونو گرفت برندارین.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
سلام.اول از همه قسط و پول بنزین رو بزارین کنار.بعد یه لیست از وسایلی که دارین بنویسین.یه لیست از وسا ...

مرسي عزيزم از توضيحاتت،پول قسط رو بذاريم كنار چيزي تقريبأ نميونه،روي اضافه حقوق سال بعد حساب كرديم،(يكي از قسط ها پرداختش از فروردين شروع ميشه)،ولي تو اين يه ماه بايد يه كم حساب كتاب كنم

به چيز ديگه اينكه شهري كه هستيم قيمت بالاست،مثلا ميوه و صيفي جات چيزي زير ١٢نيست،يه بازچه هست كه تازه قيمت ها توش بهتره ولي اونم هر روز تغيير ميدن،به مظرتون چه جوري خربد كنم؟هر قلم رو بخوام برم دونه دونه بپرسم خيلي طولاني ميشه؟خلاصه اينكه چه جوري قيمت مناسب رو پيدا كنم؟🙏🏼💗

مرسي عزيزم از توضيحاتت،پول قسط رو بذاريم كنار چيزي تقريبأ نميونه،روي اضافه حقوق سال بعد حساب كرديم،( ...

خب تا فروردین که باز دستتون بازه چون اون موقع قسط اضافه میشه که ازونور حقوق جایگزین میشه.من نگفتم دونه دونه قیمت بگیرین.گرچه مگه شما قیمت نمیگیرین؟همینجوری میرین خرید؟خب باید پیدا کنید کجا قیمتا مناسب تره از همونجا خرید کنید.در شرایطی مثل شما باید قیمت بگیرین و مناسب ترین قیمت ها رو پیدا کنید.سخت هم نیست.مثلاحبوبات میخواین میرین حبوبات فروشی قیمت ها رو میبینید دستتون میاد دو تا مغازه دیگه هم ببینید متوجه میشید کجا بهتره یا اصلا فرقی نداره.چیزای دیگه هم همینجور.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
خب تا فروردین که باز دستتون بازه چون اون موقع قسط اضافه میشه که ازونور حقوق جایگزین میشه.من نگفتم دو ...

مرسي عزيزم

چرا گلم قيمت ميگيرم هميشه،ولي روزانه تغيير ميدن،جايي كه به نظرم كيفيت و قيمتش بيشتر بود دارم ميبينم خيلي چيزاشو گرونتر كرده،مثلأ شده كه هر قلم رو از يه مغازه گرفتم،نميشه همه رو از يه مغازه گرفت،ولي اينجوري هم احساس ميكنم دارم اشتباه ميكنم،حتمأ يه راه بهتري هست،نميدونم

سلام گل های توخونه... خانوما من یکم پول برا خودم جمع کردم هدفم این بود باهاش درب ضد سرقت برا خونه ب ...

عزیزم امروز طلا بالاخره اومد زیر ۱ تومن ؛ الان ۹۹۹ تومن بود دوس داری برو بخر 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

سلام دوستان

منم امروز یکم خرید کردم :

کاپ کیک دکوری و قالب و جا مایع و ظرف زعفران  ۸۳/۰۰۰

خرازی  ۲۱/۵۰۰ 

شارژ خودم و همسرم  ۱۱/۰۰۰

در راستای صرفه جویی و این صحبتااا😁 من تابستون یه پارچه پاییزی خریده بودم که الان یه سارافن شیک دوختم واسه خودم که کل هزینه اش شد ۷۰_۸۰ تومن ( همین سارافن و همین مدل دوستم پارسال ۳۰۰ تومن خریده بود )

امروزم وام جدید خونگیم و قرعه کشی میکنم اگه میشه یه صلوات واسم بفرستید یکیش به اسمم دربیاد ۳تا وام نوشتم🥰

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2706