2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847363 بازدید | 43008 پست
الان چند روز دیگه باید تخلیه کنیم پولو جور کنیم بربم خونه خودمون.برادرشوهرم پولو صددرصد قرض میده ولی ...

انشالله خونه جدیدتون براتون پربرکت باشه.فعلا قرض کنید و انشالله بعدا که وام جور شد یه مقدارشو برمیگردونین

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
يجا خونده بودم پس انداز مخفي داشته باشين اصن يادم نيس كجا بود به شوهرمم نبايد ميگفتم؟ همش استرس دار ...

اسمش پس انداز مخفی هست یعنی شوهرت ندونه.خودت هم بعدا این پس انداز رو خرج الکی نکنی. استرس نداشته باشه

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش پس انداز مخفی هست یعنی شوهرت ندونه.خودت هم بعدا این پس انداز رو خرج الکی نکنی. استرس نداشته باش ...

كاش نميگفتم يكي شو مخفي ميكردم آخر سرم طلا ميگرفتم مثلا قلكي ك شهريور باهاتون ميخوام بشكنم 

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop
مبارکت باشه.گرمی 520 برات افتاده که باتوجه به اجرت و مالیات، مناسبه.طلای نو همینه دیگه.دست دوم ارزون ...

ممنون .اره ۲۰تومنم تخفیف گرفتم.اره ازاین به بعدتصمیم گرفتم طلای دست دوم بخرم برای پس انداز.

2728
سلام بچه ها🌸🌸🌸 من بالخره کار دندونام تموم شد، تقریبا یه میلیون و دویست و پنجاه  یه دندون پر ...

عععع چ خوووب منم قبل عید ده جلسه رفتم خیاطی البته دورش ده روزه بود کلا ...من در حدی بودم ک چرخ خیاطی رو نمیتونستم راه بندازم دوتا مانتو واس عیدم دوختم خیلی کیف کردم کل خرجمم شد 150....موفق باشی دوستم

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.

سلام خانما ....امیدوارم ک شاد باشید و جیباتون پر پول ....ما خونه قولنامه کردیم ولی مستاجرش پا نمیشه ...میگ تا مهر باید بشینم ..درگیر اونیم ...اوضاع مالی هم  ابری با کمی طوفان  البته خدا روشکر فعلا محتاج کسی نشدیم خدا خودش میرسونه ولی خب خیلی سخت تر شده ...پول ها و کادو های پسرمم همه خرج شد و نتونستم واسش پس انداز کنم ...البته حق با شوهرمم بود گف چ فرقی داره پولاشو طلا بخریم و طلای خودت رو بفروشی ...طلاهام قراره وقتی فروشنده بیاد سند بزنه بفروشم و پول خونه رو بدیم ...ی سوال داشتم ..ما الان دو ماهه قولنامه کردیم طرفم گف مستاجرم بلند میشه ولی الان مستاجر راه نمیاد ب شورای حل اختلافم رفتیم نتیجه نداشته فعلا چ نظری دارین چیکار کنیم ک مستاجر تخلیه کنه چون ما خودمونم خرداد قراردادمون تموم میشه ...😭😭😭😭دعا کنید هر چی صلاحه پیش بیاد 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
@دریا۱۶۱ خانما هر کاری میکنم نمیشه این خانم رو تگ کنم اگه کسی میتونه بی زحمت این کار رو بکنه.ممنون

@دریا161    

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  

سلام دوستان خوبم

بچه ها من باید جاریم رو پاگشا کنم اما نمیدونم هدیه باید چی بدم اولین بارم هست کسی رو پاگشا میکنم کسی اگه نظری داره خوشحال میشم بگه.

اگه مثلا پول میدن معمولا چقد هست؟ و چجوریاست   

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
2740
سلام خانما ....امیدوارم ک شاد باشید و جیباتون پر پول ....ما خونه قولنامه کردیم ولی مستاجرش پا نمیشه ...

اولا که مبارکتون باشه

ولی سعی کنید با مستاجر با زبون خوش حرف بزنید بهش بگید ما وقتمون خرداد تموم میشه سه ماه رو کجا بشینیم 

یا اینکه از صابخونه خودتون سه ماه وقت بگیرید

من مستاجری رو میشناسم که سر لج با صابخونه

پوشک بچه شو انداخته بود دسشویی 

بعد که تخلیه کردن خیلی اذیت شد بنده خدا صابخونه

یا قبل رفتنشون سر لج و لجبازی خسارت میزنن به خونه

قانونم که قربونش برم برا یه شکایت هی باید بری و بیای

با زبون خوش سعی کنید مصالحه کنید

اونا هم ادمن و هزار تا گرفتاری دارن

سلام دوستان خوبم بچه ها من باید جاریم رو پاگشا کنم اما نمیدونم هدیه باید چی بدم اولین بارم هست کسی ...

فکر کنم حدود 100 تومن خوب باشه بازم باید نگاه کنی دور و برتون ببینی رسمتون چه جوریه

اگه تو خونه کادو داری که میتونی جای پول بدی

یا یه چیزی بخر

بسته به وسعت

دندون اسب پیس کشی رو نمشمرن

هر جوری برخورد کنی اون فردا برا مناسبتها همن رنج قیمت میاره خونه ت

سلام دوستان خوبم بچه ها من باید جاریم رو پاگشا کنم اما نمیدونم هدیه باید چی بدم اولین بارم هست کسی ...

ما معمولا رسممونه موقع پاگشا یه تیکه میدیم به عروس.مادرشوهر طلا میده . بقیه یه ظرفی چیزی که تزئینی باشه.مثلا من یادمه جاری ام موقع پاگشا یه ظرف پایه دار میوه خوری داد.که خوب هنوز هم دارمش و استفاده ام میشه واقعا.

یه چیزی بگیر که هم شیک باشه هم کاربردی

فکر کنم حدود 100 تومن خوب باشه بازم باید نگاه کنی دور و برتون ببینی رسمتون چه جوریه اگه تو خونه کاد ...

نمیدونم از مادرشوهرم پرسیدم گفت هرچی دوس داری و وسعت هست سخت نگیر.

برای عقدشون 500 دادیم نزدیک عید بود الان 150 بده؟

یک سوال دیگه  اینکه هم به عروس کادو میدن هم به دوماد؟ 

ما معمولا رسممونه موقع پاگشا یه تیکه میدیم به عروس.مادرشوهر طلا میده . بقیه یه ظرفی چیزی که تزئینی ب ...

وقت خرید ندارم آخه بعدم احساس میکنم وسیله بگیرم استفاده نمیکنه  

نمیدونم از مادرشوهرم پرسیدم گفت هرچی دوس داری و وسعت هست سخت نگیر. برای عقدشون 500 دادیم نزدیک عید ...

به نظر من پول از همه چی بهتره

مثلا بگو میخاستم پارچه بخرم گفتم به سلیقه خودت بخری بهتره

والا ما که یه کادو میدیم

اونم به عروسحالا اگه داماد غریبه بود به اون کادو میدادیم

مثلا خواهرم ما رو پا گشا دعوت کرد به نامزدم پیراهن داد

یا من جاریمو دعوت کردم بهش پول کاو دادم

یا جاریهام

یکیشون بهم چادر داد یکیشون ظرف

نمیدونم از مادرشوهرم پرسیدم گفت هرچی دوس داری و وسعت هست سخت نگیر. برای عقدشون 500 دادیم نزدیک عید ...

میتونی سکه پارسیان هم بگیری اون 150 تومنو.مثلا با یک شاخه گلی چیزی.یا اینکه پولشو بده

2706