2737
2734

یعنی کلا چجوری باهاش رفتارمیکنین ک هواتونو داشته باشه و شمارو همیشه پشتش احساس کنه و تودنیا به همه چی ترجیح تون بده!درکل چجوری درکشون میکنید

برای سلامتی نی نی جونم صلوات بفرستید.

چون مدت زیادیه که میشناسمش نگاش کنم یا حرف بزنه میفهمم درد اصلیش چیه .تو روش نمی ایستم سعی میکنم به حساسیتاش چه منطقی چه غیر منطقی اهمیت بدم عصبیم باشه سکوت میکنم بعدا از چشاش بیرون میکشم البته کاری به من نداره از بقیه دلخوره با داد و بیداد از اونا به من گله میکنه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوري بگم خيلي طولانيه و پيچيده☺️

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728

همیشه ازش تعریف میکنم میگم تو قهرمان منی من خیلی بهت افتخار میکنم چون همیشه پشتمی و منو بدنیا ترجیح میدی واقعا اثر داره

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

سلام عزیزم

به نظر من نباید به مرد گیر داد، مردا از اینکه بفهمن تحت کنترل همسرشون هستن متنفرن!

من خودم الان دوساله عروسی کردم تاحالا ازش نپرسیدم کجایی کی میری کی میای هیچوقت نمی پرسم، یعنی یه جوری می پرسم که خودش بگه

مثلا وقتی میبینم دیر کرده زنگ میزنم و خیلی معمولی حال و احوال میکنم و بعد یه هو میگم عه صدای تلویزیون میاد؟ میگه آره مثلا یه سر اومدم مغازه دوستم یا فلانجا

هیچوقت مستقیم نمیپرسم کجایی تو چرا دیر کردی

کار خاصی نمیکنم، همون محبت و عشقی ک بهش دارم رو خرجش میکنم و بهش نشون میدم و هر چندروز بهش میگم چقدر میخوامش اونم همینطور.

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞

اوایل همسر من خیلی مغرور و لجباز بود الان تبدیلش کردم به یه مرد رمانتیک و پشتیبانم😍😍😍

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738

کلا بنظر من با مرد نباید وارد بحث شد 

همیشه بزارین فک کنن اونا رییسن اما نظراتتون رو در زمان ارامش بگین

این روش منه 

انگار همسرم تصمیم گیرنده هست اما در باطن همه تصمیم های منه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

عصبانیه اصلا حرف نمیزنم اصلا زبون درازی و بلبل زبونی نمیکنم بعدش خودش میاد منت کشی 

ازش تعریف میکنم بهش گیر نمیدم 

ب علایقش توجه میکنم و باهاش همراه میشم 

بهش احترام میذارم 

به  خانوادش به خصوص مامانش احترام میذارم 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

عزیزم مرد در زندگی تصمیم گیری میکنه، و زن باید تصمیم ساز باشه!

یعنی زن باید راهو نشون بده اما درو باز نکنه!

یه جوری باشه در عین اینکه تصمیم سازی با خانم بوده، آقا کاملا حس اقتدار در تصمیم گیری هاش داشته باشه

اینجوری همیشه خانم خودش رو مشاور و امین خودش میدونه

عزیزم مرد در زندگی تصمیم گیری میکنه، و زن باید تصمیم ساز باشه! یعنی زن باید راهو نشون بده اما درو ب ...

فک میکنم منظورتون همون چیزیه که خانمsaharگفت نه؟؟

دردم از یار است و درمان نیز هم 

بنظرم چیزی که همه مرد ها بدشون میاد توجیح کردنه!

مثلا آقای خونه وقتی میاد خسته و کوفته انتظار یه چای داره مثلا میگه پس چای نداریم؟ اینجا اگر خانم خونه برگرده با غرغر بگه دستم که خالی نبود از صبحه دارم با بچه سر و کله میزنم کار خونه بشور بساب فکر کردی دارم تو خونه می خورم میخوابم ولی یه چای به تو نمیدم؟ نه دستم خالی نشده که چای بذارم و..... اینجوری اعصاب و اوقات هر دو تلخ میشه چه بسا این بحث کش پیدا میکنه و دعوا و قهر و. ..  ولی اگر همون لحظه خانم با ناز و لوندی بگه عههههه حواسم نبود برای عشقم چای بذارم الان می پرم برای همسر عزیز تر از جان یه چای خوش عطر و طعم دم میکنم، قضیه کلا عوض میشه

حتی اگر تو یه موردی مقصر هم نیستید باز توجیح نکنید

مثلا بچه وسیله شوهر رو جا بجا کرده آقا با حرص میگه مگه جای فلان چیز من فلان جا نبود چرا جابجا کردی شما فقط یه عذر خواهی ساده کنید و رد شید، یا با مهربونی بگید عزیزم الان میبرم می ذارم سر جاش، و بعدا سر یه فرصت خوب توضیح بدید که جابجایی کار شما نبوده و عصبانیت همسر بی مورد بوده و... توجیح نکنید و کش ندید ماجرارو

2706