2733
2739
عنوان

سلام سمام دعوت به همکاری از خانمها و خونه دارها میکنم😍😍❤

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 47 پست
الان همکارا دارن روزی ۵ تا میفروشن حدااقل  روزی ۵ تا ۱۰ تومن هم سود باشه بدون سرمایه و دردسر ب ...

یعنی کار فروش انجام بدیم یا دوخت تو خونه

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

منم هستم 

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

جنس امانی میدی ضمانت چی؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
ميشه لطفا بيشتر توضيح بدين

عزیزم معرفی کن کارهای منو به دوستات و آشناهات و غریبه ها و با هرفروش حداقل ده هزار تومن سود کن

میتونی بیشتر بفروشی بفروش

بستگی به خودتون داره

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
برین لینک رو تو تل سرچ کنین یا تو سروش میاد براتون

اگر سروش باشه که دیگ تو تل نمیاد

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/