2737
2739
عنوان

ریسک بالا در غربالگری

| مشاهده متن کامل بحث + 44968 بازدید | 158 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم.منم شنبه ک گذشت جواب غربالگری دومم اومد.درحال سکته بودم.هم من هم شوهرم.خودم ک یبار حالم بد شد وضعف کردم.رفتم دکتر.دکتر گفت دونپع روش هست.یکی امینو سنتز واون یکی ازمایش خون سلفریDNA هست.من ازمایشو دادم ک میگن دقیقه.ازمایش ازاد هم هست میتونی همین الان بری انجام بدی

2740
عزیزم اولش بگم اصلا استرس نداشته باش یه هفته قبل عید برای من 1به 9 شده بود سندروم داون

مردمو زنده شدم

هفته 12 بودم اینجا خیلی تحقیق کردم یه خانومه بود ریسکش 1 به 8 بود خیلی دلداریم داد که خدا رو شکر جواب ازمایش تکمیلیش منفی شده بود

شما ntرو میگی اون ریسک رو گفت

نمیدونم من ازمایش غربالگری اولم عددش 1.95 بود دکتر گفت مشکوک لب مرز الان منتظر دومی هستم جوابش بیاد

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
عزیزم.منم شنبه ک گذشت جواب غربالگری دومم اومد.درحال سکته بودم.هم من هم شوهرم.خودم ک یبار حالم بد شد ...

کجا باید برم میخوام برم امینو

زندگیم فقط دخترمه و بس ❤️❤️❤️
2706