2752
2734
عنوان

کیا با دعا همسرشون را از خدا خواستند و ازدواج خوبی داشتند

| مشاهده متن کامل بحث + 211770 بازدید | 473 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیارت عاشورا کلا برای مشکلات دیگه هم خیلی جواب می ده مخصوصا چهل روز خوندن و باز هم تکرار چهله و باز هم. اصلا سفارش شده هر روز بخونی. خیلی هم ساده ولی با حضور قلب یعنی وقتی سلام می دی حتما حواست باشه که به کی سلام می دی. خلاصه حواست به معنی هاش باشه.
2731
به نظر من نیمه شب مثلا دو یا سه شب بیدار شود نماز و آیت الکرسی بخون از ته دل با صدای سعدالغامدی ایت الکرسی رو بخون. از ته دلت بخواه و بپرس که آیا زادواج باهاش به صلاحت هست یا نه؟ به صدای دل به نشانه ها یی که دور و برت میبینی خوب دقت کن شاید خدا داره یه جورایی جوابتو میده دقت نکرده باشی
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین
دعای توسل هم عالیه. ولی خوب به قول دوستمون اصلش اینه که از خدا بخوای. اینایی رو هم که می خونی در واقع واسطه می کنی بین خودت و خدا تا حاجتت رو خدا به خاطر آبروی اونا به تو بده. که ان شاءالله هم میده نگران نباش فقط دعا کن. و سعی کن تو این مدت اصلا با کسی رابطۀ خاصی نداشته باشی.
اصلا اون شب نخوابیده بودم پنجشنبه بود البته موضوعش ازدواج نبود آیت الکرسی و دعای معراج رو خوندم یکی از دوستام هم همزمان برام دعا میکرد اون شب انگار معجزه شد!!! فقط یه قسمتی از کار موند که فردا صبحش به مادرم گفتم برام دعا کنه اون هم درست شد آخه دعای مادر برای فرزند خیلی گیراست
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین
من همیشه حس میکنم خدا شوهرمو واسم انتخاب کرده ، باور کن حس قلبیمه، البته من از خدا نخواستم که برام همسر انتخاب کنه، دعام همیشه این بود که من را به راه راست هدایت کنه آخه من خانواده با ایمانی ندارم و خدا به من یک شوهر مومن هدیه کرد و همیشه ازش ممنونم ... واقعا خدا دست ما را تو دست هم گذاشت، الهی شکر