2737
2739
چه دعایی کردید؟
چقدر بعد جواب گرفتید؟
چه حالی موقع دعا کردن داشتید که فکر میکنید در اجابت دعاتون موثر بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چراااا خوباما دعا نکردم خدا خواست

اما مادر شوهرم بعداااااا اعتراف کرد که منوووو از خونه خدا خواسته که بشه
مهربانیت انقدر زیباست که سنجاقکی بدون ترس کف دستت اب خواهد خورد.....همسرم[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
دعای خاصی نکردم ولی عید 87 که برای اولین بار رفتم مشهد از امام رضا خواستم و اردیبهشت همون سال هم با شوهرم آشنا شدم . و خیلی هم راضیم
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
من دعای خاصی نخوندم ولی همیشه به خدا میگفتم هر چی صلاحه همونو قسمتم کن هیچ وقت به زور از خدا چیزی نخواستم همیشه گفتم هر چی صلاحه الانم خیلی خوشبختم شوهرم خوبه یه دختر 7 ماهه هم دارم
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
ولی من شخص خاصی تو ذهنم نبود ولی احساس تنهایی میکردم و دوست داشتم یه دوست و همراه همیشگی داشته باشم .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
منم فقط سپردم دست خدا خدا بهترینو برای بندش می خواد الانم خدارو شکر خیلی راضیم
لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
من برای ازدواج خوب همیشه زیارت عاشورا میخوندم و قرآن میخوندم هدیه میکردم به حضرت زهرا
شوهرمم بعد چند جا که میره خواستگاری موارد نا مناسبی بودن میره تشییع جنازه شهدای گمنان ازشون میخواد ماه بعدش جور میشه و میان خونه ما و ازدواج کردیم
نی نی من پس کی میایی تو دل مامان زود باش دیگه خوشگلم( لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم )
اونایی که فرد خاصی رو از خدا میخواستن و دعا میکردن و بهش رسیدن . الان از انتخابتون راضی هستید؟
من مشکلات زیادی در زندگی داشتم ولیکن لب های من از آن ها آگاه نبودند و همیشه خنده بر آنها نقش بسته بود. چارلی چاچلین
من همیشه برای ازدواج خوب از خدا کمک می خواستم همیشۀ همیشه.
می تونی چلۀ زیارت عاشورا بگیری
می تونی جهل روز سورۀ یس بخونی وقتی فکر می کنم آیۀ‌33 رسیدی که دربارۀ این هست که هر کس رو خدا زوج زوج آفریده اونو با حضور قلب این آیه رو تکرار می کنی. چهل روز گذشت نتیجه نگرفتی انقدر تکرار کن تا بلاخره به مرادت برسی. موفق باشی
2706