2733
2734
عنوان

فردا کنکوردارم برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 43 پست
ولی من مطمینم قبلا با هم صحبت کردیم مخصوصا که هر دو کنکوریم گروه کنکوری تو تلگرا م نبودی؟

اره بودم .نکنه توام بودی

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
اره بودم .نکنه توام بودی

من تو دو سه تا گروه بودم تا الان

شما تو کدوم گروه بودی؟کیا بودن داخلش؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو دو سه تا گروه بودم تا الان شما تو کدوم گروه بودی؟کیا بودن داخلش؟

اونی که مدیرش ستاره بود...خوب یادم نیس یسریا اسمشون فرزانه ..مریم .بود

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
2731
اونی که مدیرش ستاره بود...خوب یادم نیس یسریا اسمشون فرزانه ..مریم .بود

عزیزم الان خوب فکر کردم فکر کنم تو تاپیک سوژین دیدمت

ایشالله موفق باشی و به خواستت برسی  

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
عزیزم الان خوب فکر کردم فکر کنم تو تاپیک سوژین دیدمت ایشالله موفق باشی و به خواستت برسی   & ...

توام بودی توگروه؟...اوضاع چطوره اماده ای؟

توام بودی توگروه؟...اوضاع چطوره اماده ای؟

نه فکر نکنم

اماده که نه خیلی حالم گرفتست خوب مرور نکردم و حس میکنم چیزی یادم نیست

شما چی؟ازمون دادی؟

2740
ایشالله عزیزم.توهم فردا کنکورداری؟

بله بله

من رشته ام تجربی هست و بنابر اتفاقاتی که پیش اومد و اصلا درس نخوندم امسال رو انسانی شرکت کردم که اگر بتونم و یه مشاور بهم کمک کنه میخوام واسه سال بعد ان شاءالله حقوق قبول بشم.

من چند روز پیش دلی را شکسته ام*من را*به رسمیت بشناسید سنگ ها
نه فکر نکنم اماده که نه خیلی حالم گرفتست خوب مرور نکردم و حس میکنم چیزی یادم نیست شما چی؟ازمون داد ...

امروز صب کنکور96خارج روزدم خیلی راضی نبودم