2752
2734
عنوان

کسایی که شوهراشون دوسشون دارن چکار کردید و چکارا میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 50 پست
شوهرش به مشاوره گفته بود خانمم اصلا به من احترام نمیذاره اویل ازدواج بهش میگفتم دوست دارم ولی ایشون ...

ولی من تمام زندگیم شوهرمه همش میخوام اون ازم راضی باشه 

لطفا برای شفای من دعا کنید 🙏🙏🙏🌹🌹
خیلی ناراحت شدم عزیزم ،انشاءا‌‌.. زودتر همه چیز  درست میشه و زندگیت خوب میشه،گل پسرت چند سالشه؟

داره ۲ سالش میشه تیکر تولدشه دلم براش کبابه ولی خودمو فداش میکنم 

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند باری کتکم زده ولی من پیشش کم نمیارم انقد بد و بیرا بارش میکنم تا خالی بشم اینسری بهش گفتم دیگه ب ...

منم قبل دعوامون حلقمو در آوردم و گفتم شوهر من مرده 

دوستم میگفت به شوهرم میگفتم دارم میرم بیرون میگفت برو عزیزم بهم خبر بده من زنگ نمیزدم وقتی میمود دعو ...

شوهر من که بهم بدبین شده 

داره ۲ سالش میشه تیکر تولدشه دلم براش کبابه ولی خودمو فداش میکنم 

الهی عزیزم،با تمام وجودم درکت میکنم منم شراسط به شدت بدتری با شوهرم داشتم اینقد توسری خور شده بودم که همه چیو اون برام تعیین میکرد من به خاطر بچم میموندم و خیلی خفت میکشیدم اما یکبار که دعوامون شد از خونه بیرونم کرد بچه رو هم بهم نداد اصلا فکر نمیکرد بدون بچم برم منم دیگه لبریز شده بودم گذاشتم اومدم و ماجرای من خیلی طولانی و مفصله ولی خیلی اتفاقات افتاد تا پای طلاق رفتیم دخترم پیش خودم بود اون فقط حق ملاقات داشت ولی خب برگشتیم سر زندگی دوباره ولی من دیگه اون آدم مظلوم و حرف گوش کن و صبور قبل نبودم دیگه منم خیلی سرکش و لجباز و خودخواه شدم الان جاهامون عوض شده،بعضی وقتا باید این مردارو ادب کرد.دعا میکنم زودتر آرامش به زندگیت برگرده دوست خوبم،من نزدیک به دوسال هر روز و هرشب در عذاب بودم