2733
2739
عنوان

کیک قابلمه ای و پای سیب و اناناس ماریا ( کیک های پایه )

| مشاهده متن کامل بحث + 62232 بازدید | 1407 پست
قربونت ایشالا خوب میشه

ممنون از جوابت

فقط بعضیا میگن تو قابلمه بزرگتر باید از اجر یا چیزی استفاده کرد بعد قالب و بزاریم روش 

اگه اجر نزاریم چیزی میشه یا مهم نیست شما تو این دستور استفاده نکردین 

شُکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از جوابت فقط بعضیا میگن تو قابلمه بزرگتر باید از اجر یا چیزی استفاده کرد بعد قالب و بزاریم رو ...

نه عزیز لازم نیست همینجوری درست کن

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2731

ببخشید اندازه قالبتون چند سانتیه؟ واینکه ارتفاعش چند سانته؟

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
ببخشید اندازه قالبتون چند سانتیه؟ واینکه ارتفاعش چند سانته؟

قالبم 15 ارتفاع و نمیدونم

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام گلم . قربونت برم .  واسه کیک تو فر نیاز به تفت دادن ارد نیست .برای خامه فرم گرفته هم دارم ...

ماریا جان خوبی میشه عکس قالبی که مواد کیکتو توش ریختی بعد توی قابلمه گذاشتی از همه زاویه هاش یعنی بالاوپایینش برام بذاری همینحا برام بذار خودم نگا میکنم خیلی ممنون .منتظرتون هستم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

ماریا کاسه ی همزن منم عین کاسه ی این از این لبه ها ش داره حالا من مواد کیکمو داخل این کاسه بریزم بعد داخل قابلمه بذارم لبه های ظرفم بنظرت خراب میشه؟

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
2740
ماریا کاسه ی همزن منم عین کاسه ی این از این لبه ها ش داره حالا من مواد کیکمو داخل این کاسه بریزم بعد ...

عزیزم چون سرش پلاستیک داره فکر کنم اب بشه تو فر.  کاسه همزن من چون سادست میزارمش تو فر چیزیش نمیشه

ماریا جان خوبی میشه عکس قالبی که مواد کیکتو توش ریختی بعد توی قابلمه گذاشتی از همه زاویه هاش یعنی با ...

باشه عزیز الان دکترم رفتم خونه میزارم

ماریا جون 

بدون قالب فقط تو قابلمه چطوره؟

من قالب ندارم قابلمه پلوپزبزارم تو قابلمه روحی چطوره؟

شعله پخش کن حتما میخاد؟

قابلمه مسی دارم

پیمونه لیوان فرانسوی باشه اشکال نداره؟یامنظور لیوان شربت خوری؟

چقدرسوال کردم ببخشید  

ماریا جون  بدون قالب فقط تو قابلمه چطوره؟ من قالب ندارم قابلمه پلوپزبزارم تو قابلمه روحی چطور ...

بدون قالب هم میشه ولی اونجوری نرم تر میشه . از هر قالب کوچیکتر از سایز دیگت میشه استفاده کرد حتی قوطی رب یا شیر خشک .

پیمونه ها لیوان فرانسوی دسته دار چایی باهاش میخورن هست . 

شعله پخش کن باشه خیلی بهتره . نباشه شاید یکم سفت بشه یا خوب پف نکنه

2706