2733
2734
مشاور داریم تا مشاور.همهشون اینجوری نیست که علمشون کافی و خوب باشه
من هم پشیمونم که به حرف مشاور غرورم له کردم.البته مشاورم هدفش این بود که اون ازدواج سر نگیره.

شاید برای شما هم همچین چیزی را دیده.مثلا عیبی را دیده که شما نمی بینی.یا اونقدر عاشقشی که داری از خودت و غرورت می گذری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره درسته الان زمانه تغییر کرده ولی ب نظر من خانواده ی شوهر و مادر شوهر 100 سال دیگ هم بگذره هیچ تغییری نمیکنه...دخترخاله ی منم همین شرایط رو داشت مادر دوستش مخالف و ....بابای من بهش گف نکن بذار هرجوری هس اونا دفعه ی اول بیان خونتون چون بعدش مادرش میگ من ک نمیخواستم اون اومد دنبالم ولی دختر خالم گوش نکرد...الان مادرشوهرش هرجا میشینه همین قضیه رو پیش میکشه و تحقیرش میکنه...ب قول بابام دختری رو ک با سلام و صلوات میان میبرن چه ها ک سرش نمیارن چ برسه مادرشوهر ناراضی و ....
ببخش زیاد حرف زدم و امیدورام دوست خوبم ی وقت ناراحت نشی...ی تصمیم خوب بگیر انشالله خوشبخت بشی خااانوم
با چندتا مشاور دیگه هم صحبت کن....
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
اگه می تونی خودت را آوییزون نشون ندی برو.البته ببخشید این حرف به این رکی گفتم.چون اکثر خانمها اعتماد به نفسشون کمه و خودشون قبول ندارن .فکر می کنن اگه با اون شخص ازدواج نکنن دیگه همه چی تمومه.

و گرنه بگو با خانواده ام صحبت کردم.پدرم گفته اول بیان ما در خدمتشون باشیم بعد
من رفتم پارک 1 بار اول دوستی که جدی شده بود
1 بار هم آخرش که می خواستن بیان خواستگاری
اومده بود بار آخر اتمام حجت کنه
که ما 1 قرون پولللللللللللللللل نداریم کمک کنیم
پسرم هم حقوقش کمه
تو هم خواستی برو سر کار نخواستی نرو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لجم میگیره
حالا خودش و شوهرش سر پول مشکل دار شدن
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
همون روز اولی که اومدن خواستگاریم متلک و تحقیرشون شروع شد مادر شوهرم با چنان لحنی به بابام گفت شما می دونید دخترتون با منو پسرم اومده بیرون!!! خدا رو شکر که خوانوادم می دونستن. البته من اونجا هم نفهمیدم چه اشتباهی کردم به تنها چیزی که فکر می کردم این بود که با شوهرم ازدواج کنم. بعد از ازدواج همه فامیلشون فهمیدن که من باهاشون رفتم البته به نوع بیان و دید آدما بستگی داره مادرشوهرم هر جا می رفت می گفت ما که نمی خواستیمش ولی دختره اینقدر زرنگ بود که پسر ما رو تور کرد!!! شاید ده بار جلوی خودم بهم گفته که خوب با پسر صاف و ساده من دوست شدی و تورتو جلوش پهن کردی من می خواستم بهترین دخترو براش بگیرم ولی تو زرنگ تر بودی!! نمیدونی چقد تحقیر شدم و چی کشیدم از نگاه های بقیه!!! این یکی از مشکلاتی بود که به خاطر رفتن من پیش اومد!!! البته الان از وقتی باردار شدم رفتاراشون بهتر شده!! اگه نظر منو بخوای یا بذار اونا بیان خونتون یا اگه اصرار داری که بری حتما با مامانت برو ممکنه از هر حرفی که اونجا بزنی بعدا سوء استفاده کنن همون کاری رو که با من کردن
یه سری گفتن برو یه سری بهت گفتن نرو بستگی به خانواده اونا داره که بعدن نزنن تو سرت خانواده شوهر من که تا حالا کاری نداشتن
ولی شما اول طرفتو بسنج اگه می دونی بعدا برات مشکلی پیش نمیاد برو
وگرنه بگو من اجازه ندارم ( که البته مسخره اس میگن همه جا با هم رفتن حالا واسه ما ادعا داره و یا بدتر

ولی مطمئن باش هم می خواد ببیندت هم اتمام حجت کنه
پس قولی از طرف خودت نده که خانواده ات قبول نکنن خیلی ساده و شیک برو
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
تا جایی که می تونی کوتاه نیا و ناز بده و با سیاست بقیه قضایا را درست کن.
مثلا بگو از دفعه پیش خانواده من ناراحتن.می گن بهشون بی احترامی شده.باید اینبار محکم تر بیای جلو تا من بتونم اجازه بگیرم برای اومدنتون.بگو اگه مامانت دوباره اونجوری برخورد کنه دیگه قضیه از طرف خانواده ما تمومه...
از این حرفها خودت جوانب در نظر بگیر.هر کی اینطوری بود برد کرد.من تو دوستام چند تا اینجوری دیدم.
همش بستگی به خانواده ها داره.چون می گی مخالفه و سه سال به خاط مخالفتش این قضیه طول کشیده
شاید 1 درصد بستگی به نگاه خانوادت و خودت داشته باشه 99 درصدش بستگی به خانواده دوستت داره که چه جور آدمایی باشن و مشکل اینجاست که شما الان اصلا نمیشناسیشون. مخصوصا الان که مخالفن شاید از این موضوع بعدا بر علیه شما استفاده کنن
کلا بیرون رفتن کمی سنگین نیست!

گلم حتما با مادر و پدرت بروووووووووووووووو

تجربه نشونه اینها بعدها مرور میشه و به عنوان حال گیری استفاده میشه!!

با پدر یا مادرت بری هیچی مشکلی نیست!

اما پانشیییییییی تنهایی بریااااااااا!این واقعا مردوده!
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
2706