2733
2739
عنوان

عطربازااااا ادکلن شناسا ، اکسکیوز می ، پلیز هلپ می ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 19 پست
سلام کوکومادمازل عالیه  اسم رایحه ست همه ی برندا دارن ۲۱۲ هم که اصلا حرف نداره عالیه یه ادکل ...

مرسی عزیزممم لطف کردی اینا ک گفتی کدوم خاص تره ؟

حدودددد قیمتی شونم بگید عالی میشه 

کدوم موندگاریش خوبه و شیرین نیس ؟ 

خنکی شونو ک گفتید مرسی 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بعد ینی چی که عطر برای ماه های گرم سال ؟

بخاطر خنکی شون میگن ؟ 

ینی اینا ک خنکن یا برای ماه های گرم سال توصیه میشن ، توی ماه های سرد استفاده بشن ، بد میشه مگه ؟؟؟

تابستونی و زمستونی بودن عطرم امروز فهمیدم ! هههه متوجه شدم خیلی ناواردما  خخخخ 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزممم لطف کردی اینا ک گفتی کدوم خاص تره ؟ حدودددد قیمتی شونم بگید عالی میشه  کدو ...

مگه شما عطر زنونه نمیخوای؟؟؟عطرای زنونه همشون یکم شیرینن اما ۲۱۲ از همشون شیرینیش کمتره بعدش کوکومادمازل اگه بری تست کنی خودت متوجه میشی

ببین عزیزم همیشه یادت باشه موندگاری هیچ ربطی به رایحه نداره به برند ادکلن ربط داره 

بعضیا توش پره الکله اصلا ماندگاری نداره.به بدن شما هم ربط داره روانشناسی عطرها میگه بعضی‌ آدما بدنشون عطرای گرم و نگه میداره بعضیا عطرای خنک رو.اگه بفهمی مثلا بدنت عطر گرم نگه میداره اما شما عطر خنک دوست داری باید جایی که میخوای ادکلن رو بزنی مثلا رو نبض دستت یا پست گوشت یا گردنت که اینجاها بهتره بزنی تا همه جای بدنت بپیچه بوش رو قبل عطر زدن با یه کرم نرم کننده یا با پماد کمی چرب کنی بعد رو اون ادکلن بزنی.اگر هم برعکس باشه یعنی عطر خنک نگه داره و شما عطر گرم دوست داشته باشی باید همونجاهارو قبل از زدن ادکلن خیس کنی

والا من خودم از مارک ریو یا اسمارت میخرم

من ادکلنه ۱۰۰ میلشو از بازار اصلی عمده فروشا میخرم ۳۰هزار تومن البته الان فک کنم گرون شده تو مغازه ها اما  همین مارک ۱۰۰ یا ۱۲۰ هست.

اما چند وقت پیش تو سایت به یکی پیشنهاد دادم‌یکی دیگه گفت نه اصلا خوب نیست من خریدم انداختم اشغالی و از این حرفا حالا نمیدونم از لجه من گفت یا واقعا گفت چون اسم ادکلن و نمیدونست اصلا

اما بنظر من عالیه خیلی خیلی موندگاری داره چه روی بدن چه روی لباس خودمم خیلی اهل این چیزام چندتا برند و امتحان کردم این از همش بهتر‌ و معروف تره رایحه ای که داره هم رایحه ی اصله یعنی بوی خود اون ادکلن و میده نه بوی متفرقه

Hold on God knows what he's doing
2731