2752
2734
عنوان

***آتلیه های قم***

| مشاهده متن کامل بحث + 35417 بازدید | 85 پست

من همیشه میرم ترگل تو عطاران،هم برای خودم و عکساس سالگرد ازدواجم هم برای پسرم،راضیم هم از کیفیت عکساشون هم اخلاقشون،هم اینکه همه کادرشون خانمن

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

خانما من یه سوال بی ربط بپرسم؟

لوازم آرایشی که محصولات گلدن رز داشته باشه سراغ دارید؟

شرمنده اینجا پرسیدم،اون ور سوت و کوره

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان.امیدوارم همتون با چشم باز اتلیه خوبی برای مراسم عروسیتون انتخاب کنید نه مثل من که رفتم اتلیه حافظ درقم گند زد به تمام فیلم و عکسام خواهش میکنم فقط نرید اتلیه حافظ به هیچ عنوام علم این کار رو نداره .مفت خور من هزار تومن از پولی که دادم رو راضی نیستم ایشالا از حلقومش دربیاد.فقط التماستون میکنم به سمت اتلیش نرید.من از همه چیز مراسمم راضی بودم به غیر از اتلیه همه فیلمم تاره دوربین بی کیفیت یدونه پرژکتور توی عروسیم نیورده بود.کلا بیست دقیقه از مراسمم فیلم گرفته هیچ کس توی فیلمم نیس نه مامانم نه پدرم نه برادرم نه خواهرم فیلممو ک گرفتم فقط نشستم گریه کردم هر عروسی میرم فیلم بردار ک میبینم گریم میگیره من حماقت کردم به اتلیه حافظ اعتماد کردم گفتم تجربه ام را در اختیار شما بزارم شما این اشتباه رو نکنید

بنظرمن هر اتلیه رفتید اتلیه حافظ خیابان ازادگان نرید خواهش میکنم فیلم عروسیمو به طور افتضاحی خراب کرد عرویم خیلی باحال بود ولی هیچ کدوم از لحظه های قشنگ و ناب عروسیمو نگرفته کلا بیست دقیقه فیلم ازم گرفته که همش یا تاره یا دستش لرزیده کلا دوربینش خاموش بوده هرجارو که میخاستم بگیره دوربین و خاموش کرده ایشالا تمام پولی ک بهش دادمو بده به دکترا سه میلیون هم ازم پول گرفته تو روخدا فقط هرکس خواست بره به سمت اتلیش منصرفش کنید چون اصلا کار بلد نیست تا اخر عمرم تو هر مراسمی فیلم بردار میبینم گریه میکنم حیف اسم اتلیه که بزارن روی این چاپ عکس ساده رو هم بلد نیس.ی تنظیم نور بلد نبوده دوربین گرفته دستش کثافت.تمام فیلمم یا تاره یا تاریکه ی پرژکتور نیورده بود با خودش از هیچکس نه بابام نه مامانم فیلم نگرفته  

2731
آتلیه سبز رفتم برای عروسیم عکساش را دیدم اما عکساش فقط تو یه سری خاص انداخته بود و همه مدل عکسی نداش ...

عزیزم عکاسی شمیم کجاست؟

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  

یه جا میخوام معرفی کنم عالی

آتلیه آراد تو فلکه مفیده ، کنارمزون رز سفید

کارش خیلی خوبه خیلی خیلی هم منصف هستن من که از کارم راضی بودم و اصلا هیچ مورد استرسی نداشتم یه پارچه خانم بودن عاشق اخلاق خانم محمدی مدیر آتلیه شدم پرسنل هم یکی از یکی بهتر

آدرسش و شماره اشو میخای رو لینک بزن

https://www.aroosimoon.com/p10507

بدترین آتلیه توی قم برا کودک عمارت هست خیلی تبلیغ میکنه و خیلی به اصطلاح خودشون که میگن مایه تیم حرفه ای هستیم از خودشون تعریف میکنن ولی واقعا بی کیفیت ترین کارو تحویل مشتری میده تم و که همه جا میشه بری اصل کار اینه که فتوشاپ طبیعی انجام بشه ونور پردازی خوب باشه وکار عکاس حرفه ای گه این آتلیه هیچ کدوم ونداره عکسی که از دختر من گرفت افتضاحه انقدر سر بچه من وبزرگ چاپ کردن و غیر مصنوعی شده عکسش که من اصلا روم نمیشه نشون کسی  بدم جالبه رفتم بهشون میگم میگن خودت این عکس وانتخاب کردی ماهم روتوش کردیم آیا به نظر شما خود آتلیه نباید تو عکس نظر بده وعکس های بد وحذف کنه  ؟عکسی که این آتلیه میگیره خودم هم میتونستم تو خونه با یه گوشی ازبچم بگیرم 

بدترین آتلیه توی قم برا کودک عمارت هست خیلی تبلیغ میکنه و خیلی به اصطلاح خودشون که میگن مایه تیم حرفه ای هستیم از خودشون تعریف میکنن ولی واقعا بی کیفیت ترین کارو تحویل مشتری میده تم و که همه جا میشه بری اصل کار اینه که فتوشاپ طبیعی انجام بشه ونور پردازی خوب باشه وکار عکاس حرفه ای گه این آتلیه هیچ کدوم ونداره عکسی که از دختر من گرفت افتضاحه انقدر سر بچه من وبزرگ چاپ کردن و غیر مصنوعی شده عکسش که من اصلا روم نمیشه نشون کسی  بدم جالبه رفتم بهشون میگم میگن خودت این عکس وانتخاب کردی ماهم روتوش کردیم آیا به نظر شما خود آتلیه نباید تو عکس نظر بده وعکس های بد وحذف کنه  ؟عکسی که این آتلیه میگیره خودم هم میتونستم تو خونه با یه گوشی ازبچم بگیرم .هرکی این آتلیه رو انتخاب کنه مثل من پولشو ریخته سطل آشغال