2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هفته ای چند مورد داریم بیبی چک مدیکور مثبت کاذب میبینیم خودم بالای هفت هشت بار دیدم

ان شالله اینم از همون موارد باشه تروخدا برام دعا کنید😢

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇
بتا زیر ده منفی هستش ولی ممکنه هر روز این عدد سه بالا و بالاتر بره بازم یه آزمایش بده دو هفته دیگه د ...

دقیقا بارداری اولم تهوعم از ۸ هفته شروع شد

اما اونسری هم بی بی چکم ۴روز قبل موعد مثبت شد😢

باید صبر کنی 4روزه دیگه آزمایش بده  منم بیبی چکم هاله انداخته بود اما آزمایش دیر نشون داد بار ...

یا ابوالفضل

یعنی بار اول بتا چند بود؟چند روز بعد دوباره از دادی؟ای خداااااا رحم کن بچم خیلی کوچیکه😢😢

سرگیجتون مال کم خونیه .دکتر من گفت تا چند ماه بعد زایمان به خاطر بالا بودن هورمون نمیدونم چی بی بی م ...

جدی؟خدا از زبونت بشنوه چقد دلم با این کامنتت اروم شد

این بی بی چک مدیکور واسه منم گاهی مثبت کاذب داشته😣 عزیزم یه بی بی چک مارک دیگه ای بزن ولی بعید می ...

ان شالله اخه بدبختی وقتی تو اقدام بودم تا چهارماه همش منفی میزد برا من تا حالا ی بارم منفی کاذب نشده بود

عزیزم وقتی تیترت ۳ بوده چرا اینقدر نگرانی؟ 

تیتر بتا گفتی بگیره آزمایشگاه برات یا گفتی آز بارداری؟؟ من دوستم تو آزمایشگاه کار میکرد میگفت تو آز بارداری وقتی جواب منفیه الکی مینویسیم عدد تیتر رو 

ولی وقتی میگن تیتر دقیق میذاریم تو دستگاه و حساب میکنیم

2706