2752
2734
عنوان

بارداری توی ماه اول اقدام؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 21 پست
بچه ها من این ماه دوبار اقدام کردم...12 ام موعدمه. ...احساس میکنم دیروز تا الان تخمک گذاریم بوده چون ...

اسپرم تا ۴۸ ساعت در رحم و لوله ها زنده می مونن.این طوری احتمال بچه دختر بیشتر هست

اسپرم تا ۴۸ ساعت در رحم و لوله ها زنده می مونن.این طوری احتمال بچه دختر بیشتر هست

وای خدا کنه😍😍😍😍😍

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای خدا کنه😍😍😍😍😍

بله.دلیلش این هست که اسپرم های پسر سریع هستن و زود از بین می رن.اسپرم دختر کند هست و ماندگار.پس اگر نزدیکی قبل از تخمک گذاری باشه احتمال دختر بیشتره

بله.دلیلش این هست که اسپرم های پسر سریع هستن و زود از بین می رن.اسپرم دختر کند هست و ماندگار.پس اگر ...

برم کیت بگیرم به طور دقیق مشخص میشه تخمک گذاریم؟؟؟چند وقت بعد از تخمک گذاری باید اقدام کنم واس دختر شدن؟

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖
برم کیت بگیرم به طور دقیق مشخص میشه تخمک گذاریم؟؟؟چند وقت بعد از تخمک گذاری باید اقدام کنم واس دختر ...

والا واقعا نمی دونم اطلاعات من فقط در همین حد بود که گفتم.ولی اگر نظر منو بخواین بسپارین به خدا هرچی خودش صلاح دونست.با وجود این مسلما مختارید.😍