2737
2734
بیخیال بابا مردم خجالت نکشن میشن طرفدار تیم های دیگه 😏😏خیلیا شدن وطن فروش 

دیروز یکی اومده بود به خاطر فحشهای تو اینستا همه مردم با یه چوب میزد و به همه ایرانیها توهین میکرد و میگفت ایرانیها بی فرهنگن!متاسفانه بعضی خانمها هم اومده بودن و رو حرفش صحه میزاشتن،واقعا جای شرمساری داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا گناه داره همش دارن ازش انتقاد میکنن....اگه سردار نبود که ما الان جام جهانی نبودیم....دارن با روحیه یه پسر ۲۳ ساله بازی میکنن...متاسفانه نمک نشناسیم

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2731

یه چیزی بگم بهم نخندین ...اول بازی ایران ومراکش من چهره سردارو دیدم به پسرم که فوق العاده عشق فوتباله گفتم احساس میکنم سردار یه جوریه ...گفتم انگار رنگ وروش زرده ....پسرم گفت مامان استرس داره ...جام جهانیه ها ما اینجا داریم پرپر میزنیم اونا اونجا حالشون خیلی ملتهبه 

اما خداییش بی انصافیه ....سردار یه بچه ست هنوز ..کلی راه درپیش داره تا برامون یه عالمه افتخار بیاره

خدا برای پدرو مادرش ومردم حفظش کنه

2740

اگه اینستاگرام داشتم می رفتم همه جا ازش طرفداری میکردم....با این سن کمش یه ستاره شده حتماااااا استعداد شو داشته...

حالا یه مدتیه حالش خوب نیست....ارژانتین دیشب سه تا گل خورد مگه اونا مسی نداشتن 

واقعا بهتره درکمونو ببریم بالاتر 

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
دیروز یکی اومده بود به خاطر فحشهای تو اینستا همه مردم با یه چوب میزد و به همه ایرانیها توهین میکرد و ...

جای متحد بودنمونه دیگه همینا باعث میشه الان وض مملک اینه 

یه چیزایی توی چشاته که دلمو میلرزونه  آدمو از تک و تنهایی بدجوری میترسونه  این زندگی زندگی نمیشه نباشی یه زندونه  چی داری که نفساتم آخه یجورایی درمونه