2733
2739

من خیلی دوس دارم وقتی باردارشدم طبیعی زایمان کنم اما تو اطرافم کسی بدون درد نرفته منم میخوام راجبش بدونم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه خدا بخوادو کمکم کنه نی نیم صحیحو سالم باشه😔😔😔.منم نظرم رو زایمان طبیعی بدون درد 

امدم نظرارو بخونم

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

من انجام دادم تابستان پارسال ...اصفهان هستم...هزینه اپیدورال 700 که به هزینه خود زایمان اضافه شد....جمعا 3700با بیمه تامین اجتماعی....بسیار هم راضی بودم هم در طول زایمان هم بعد زایمان...اپیدورال فقط و فقط مهم درش متخصص بیهوشی خوب مطرح هست. و لاغیر

امید آخرین چیزیست که میمیرد
2738
من یکیو میشناسم زایمان طبیعی داشت بدون درد اما بعداز زایمانش دردش وحشتناک بود بطوری ک اصلا نمیتونست ...

اره منم شنیدم بخاطر اینکه روند زایمان کند میشه اگ اپیدورال زیاد تزریق بشه نمیتونه دیگ زور بزنه بخاطر همین نی نیو رو با یه دستگاهی ک نمیدونم اسمش چیه میکشن بیرون باعث میشه ک زیاد بخیه بخورن

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
اره منم شنیدم بخاطر اینکه روند زایمان کند میشه اگ اپیدورال زیاد تزریق بشه نمیتونه دیگ زور بزنه بخاطر ...

اتفاقا من اینقدر زور زدم. که خود ماما و دکتر می گفتن بابا کوتاه بیا (به شوخی البته) و اصلا در اون حد تزریق نمیشه که شما حس زور زدن نداشته باشی

امید آخرین چیزیست که میمیرد
من انجام دادم تابستان پارسال ...اصفهان هستم...هزینه اپیدورال 700 که به هزینه خود زایمان اضافه شد.... ...

روند زایمانت کند نشد ؟ بعدش تونستی راحت زور بزنی ؟ کمر دردو سردرد چی نداشتی ؟

2706