2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به منم دکتر گفته ۳۶هفته بیا بکشم برات ۷هفته دیگه باید بکشمش خیییلییی میترسم😑شما چند هفته میخواید بکشید؟

گر نگهداره من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤🙏
2740

منم شنبه میرم سونو و دکترم گفته احتمالا سرکلاژ شی خیلی نگرانم 

این عمل خیلی درد ناکه شنیدم باعث عفونت شاید بشه درسته؟!

دعایی که امام زمان (عج) در ایام گرفتاری ها به ما یاد داد: «یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین» « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد، در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام، تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.»

بعد عمل همتون استراحت مطلق شدید 

چون سر کار میرم 

دعایی که امام زمان (عج) در ایام گرفتاری ها به ما یاد داد: «یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین» « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد، در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام، تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.»
منم شنبه میرم سونو و دکترم گفته احتمالا سرکلاژ شی خیلی نگرانم  این عمل خیلی درد ناکه شنیدم باع ...

عملش که فوق العادل راحته. نه درد نه خونریزی.یه هفته استراحت بودم.بعدم همه کارام خودم کردم. البته باید مراقب باشی.من اصلا نزدیکی نداشتم تا ماه 8. آخه میترسیدم عفونت بگیرم که خودش باعث عفونت نخ بخیه و بازشدن بخیه و خدایی نکرده سقط میشه.نظافت هم بیشتر رعایت کنی

ممنون مهدیه جون 

2706