2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه بچه رو چه جوري ويزا ميگيرن😇😇😇😇

نمیدونم دیگه اونشو 

ولی میبرن دیگه

مثلا موزه لوور پاریس برای تاریخشون فقط

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2740

خوب امکانات ویژه دادن دیگه     تو خارج هم  هم مدارس،دولتی هست  هم مدارس،خاص مثل همینا  که پولدار ها میرند  منتها  تو خارج یه ویژگی دیگه هم هست که  اینجور مدارس  هر سال  ۳ تا ۵ نفر  را بورسیه می کنند  یعنی از مدارس دیگه شاگرد هایی که درسشان خوبه را معرفی میکنند  واینا  به ۵ تا شون  بورسیه میدن که بدون پول تو اون مدارس،بتونند  بخونن    اونا حداقل این مزیت را گذاشتن 🤔

الان دیگه دولتی ها خیلی کم هستن تک و کوکند اونم اونقدر رسیدگی نمیشه و معلم های عصبیو 

همین محله تهرانپارس تا چشم کار میکنه غیردولتی

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
خوب امکانات ویژه دادن دیگه     تو خارج هم  هم مدارس،دولتی هست  هم مدارس،خاص ...

حتی هندوستانم همچین ویژگی داره اونوقت ایران...😐

مادرم هميشه ميگه شما رفتين دولتي مگه آدم نبوديد

من هیچوقت نمیفرستم غیر دولتی بچمو...دبیرستان بودم رشتم ریاضی بود دختره تاره از غیردولتی اومده بود مدرسه ما درس بخونه انقدز کلاس معدل 18 رو میداد😐ترم اول 6 تا افتاد😂همونجا فهمیدم پول میدن نمره بگیرن😑

پسرم خوش اومدی به زندگی من و بابایی
2706