2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شماها که کمکم نکردید حداقل حواستون باشه تجربه منو تکرار نکنید

خانومی این همه وسیله و سیسمونی شیک توی دیجی کالا هست

کلی هم متنوعه

تازه میارن درب منزل حساب میکنی

واقعا چرا کانال؟؟؟؟

چرا؟؟؟

مجردم.تیکر رسیدن به آرزومه♥
شماره ایی ازش نداری؟ شاید ارسال کنه برات؟ ادرست گرفت؟

دارم ولی شارز همراه اول نداشتم زنگ بزنم .وقتی دلیت اکانت میکنه به نظرت شماره جواب میده؟احتمالا شمارشم الکیه.آخه دیروز عصر گفت ارسال میکنم از رسید پست عکس میفرستم ولی هیچی به هیچی

مثلا کانال سيسموني و لباس بچه نزدیک هزارنفر عضو داره و میتونی بري ازشون بپرسی که خرید کردن یا نه که مطمئن بشی کلاهبرداری نباشه اول پول واریز میکنی خودشون پست میکنن

و یه کانال هم پوشاک برای خودم خریدم اونم اول پول ریختم بعد پست کردن 

من خیلی تحقیق میکنم بعدخريد تا حالا هم خداروشکر سرم کلات نرفته همش خرید ام دویست سیصد بوده که مشکلی پیش نیومده

دارم ولی شارز همراه اول نداشتم زنگ بزنم .وقتی دلیت اکانت میکنه به نظرت شماره جواب میده؟احتمالا شمارش ...

هنوز دنبال سیسمونی ؟ 

🌼 یاد خدا آرامبخش دلهاست 🌼 تمنای دعا ⚘ رمان من که برا اساس واقعیته☺رمان عاشقانه 😍
خانومی این همه وسیله و سیسمونی شیک توی دیجی کالا هست کلی هم متنوعه تازه میارن درب منزل حساب میکنی ...

عزیزم کانال دست دوم ها بود دیدم خیلی آمیزه ساک حماس گفتم بگیرمش.بعدم چند دست لباس نوزادی نو نوشتم داد خیلی خوشگل بودن گول خوردم .کاش لباست رو حداقل نمیخواستم😕

تازه از جایی که سيسمونيه دختر مو خریدم همون مغازه دار کانال هم داشت هم میتونم حضوری بخرم هم از کانالش و خیالم راحته که کلاهبرداری نيست

من سيسموني ازش خریدم دوتا از وسایل نی نی دیدم تو پک بود کارنميکنه بعداز شش ماه رفتم برام عوض کرد اصلا هم مثل بعضی ها اذیت نکرد بااینکه اصلا نمی شناخت منو

2706