2733
2734
من پریودام منظمه ولی یکم تنبلی دارم چون فولیکولام بالغ نیستن بادارو گیاهی فولیکولام بالغ وبزرگ میشن متفورمینم که روزی یه دونه میخورم
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یکسال اول که زیاد برام مهم نبود جون دوست داشتم برم خونه خودم وبعد باردار شم اوایل که از مایش وسونو ها مشکلی نبود ولی باردار نشدم 3 ماه پیش که دوباره ازمایشها تجدید کردیم فهمیدیم که همسرم واریکوسل داره منم یکم تنبلی تخمدان
محیا جون من 4 ماه کلومیفن خوردم بعد دکترم رو عوض کردم. رفتم پیش دکتر شکیبا. کلومیفن رو قطع کرد گفت فقط متفورمین بخوری کافیه. البته من قبلش اقدام نداشم.ولی شما قضیه ات با من فرق می کنه. قبلش یه سال اقدام داشتی. مبی خواستم همینو بهت بگم. چون دکترم گفت کلومیفن که فولیکول بالغ هم داشتی و باردار نشدی باعث یائسگی زود رس می شه.
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟
اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
ممنون زهرا جونم که گفتی من فعلا دارم از داروهای گیاهی استفاده میکنم وبا همینا فولیکول خوب دارم خدا روشکر همسرم هم تازه عمل کرده و3 ماه طول میکشه تااسپرماش خوب شن برا همینم اقدام جدی ما 3 ماه دیگست تا ببینیم خدا چی میخاد من کلا تو این یک سالو نیم همین یه بار دارو استفاده کردم......عزیزم به نظرم با وجود فولیکول خوب باردار نشدی بهتره همسرت به یه ارو لوزسیت مراجعه کنه بووووس