2737
2739
وای خدایا....چقد بد من فک میکردم مرگ بخاطره بند ناف خیییلی خییلی نادر باشه

درست فکر کردی عزیزم نادره

مگه اینکه کل بندناف چندین دور پیچیده باشه دور گردنش خفش کنه اونم تو شکم میمیره جنین این خانوم احتمالا یا دکترش حاذق نبوده یا علت مرگش چیز دیگه ای بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامانم میگف من واسه بچه اولم موقع خواب اصلا رعایت نمیکردم،به دنیا اومد بندناف عین شال گردن پیچیده بود چن دور دور گردن بچه،اما خب اتفاق خاصی نیفتاد و داداشم صحیح وسالم بود

الان مامان منم میگه بیخیال هیچی نمیشه،ولی من ریسک نمیکنم شب تا صب زجر میکشم هرطور شده به پهلو بخوابم

درست فکر کردی عزیزم نادره مگه اینکه کل بندناف چندین دور پیچیده باشه دور گردنش خفش کنه اونم تو شکم م ...

امیدوارم برایه هیچ کس اتفاق نیفته..من همیشه فک میکنم از دست دادن جنین توی سه ماهه آخره خیییلی سخت تره

پیچیدن بند ناف کاملا تصادفیه و به حرکات  خود نی نی بستگی داره نه به حرکات مادر. سمت چپ و راست خوابیدن و غلت زدن تو خواب هم تاثیری نداره. 

من تو سونو  از دکترم میخواستم چک کنه. اما اون میگفت این قضیه اهمیتی نداره و نیازی به چک نیست و نباید خودم رو نگران کنم.

امیدوارم برایه هیچ کس اتفاق نیفته..من همیشه فک میکنم از دست دادن جنین توی سه ماهه آخره خیییلی سخت تر ...

آره واقعا خدا واسه بدترین آدمم نخواد

آره خب سه ماه آخر بدتره چون دیگه قطعی منتظری بغلش کنی از اونور کلی زجر کشیدی مراقبت کردی هیکلت از فرم افتاده

ایشالا که داغ هیچ بچه ای چه جنین چه پنجاه ساله به دل مادرش نمونه

2738
وای خدایا....چقد بد من فک میکردم مرگ بخاطره بند ناف خیییلی خییلی نادر باشه

این بنده خدا تو هفته ۲۸ بهش گفته بودن استراحت مطلق رعایت نکرده بود. ان شاءالله واسه شما اتفاقی نمیفته

🌹خداوندا مرا آن ده که آن به🌹