2733
2734
عنوان

پریود طولانی، لکه بینی و خونریزی قبل و بعد، درد پریود، کمردرد دائمی

| مشاهده متن کامل بحث + 9731 بازدید | 21 پست
دکتر رایکا، روازاده معین ، نیرومنش ، کرد محله ، طاهری، دکتر خطیبی اینا همه معروفن رفتم اگه کسی بهتر ...

شما درمانی پیدا کردی عزیزم ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم من الان ب مشکل شما مبتلا شدم چند ماهه میشه راهنماییم کنید

خانومی شما مشکلتون حل شد؟من اینجوری شدم نمیدونم چکار کنم؟

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2731
سلام گلم من الان ب مشکل شما مبتلا شدم چند ماهه میشه راهنماییم کنید

عزیزم کمر درد در ناحیه فیله ها کودی کمر و خونریزی و لکه بینی  لیا زیادیش زخم دهانه رحم هست ..‌ اگه با تزریق عسل طبیعی تا دوهفته خوب نشدی برو فریز کن منم آخر فریز کردم 

خانومی شما مشکلتون حل شد؟من اینجوری شدم نمیدونم چکار کنم؟

به لطف خدا خیلی بهتر شدم دلیلش بخاطر زخم دهانه رحم بود ولی با تزریق عسل طبیعی چون برای من خیلی عمیق بود خوب نشد بالاخره فریز کردم .. حتما عفونت رو زود درمان کنید چون باعث کمردردم میشه 

به لطف خدا خیلی بهتر شدم دلیلش بخاطر زخم دهانه رحم بود ولی با تزریق عسل طبیعی چون برای من خیلی عمیق ...

خدارو شکر بهتر شدین.  من مجردم حتی سونو سه بعدی هم شدم متوجه نمیشن. دیگه خودمو زدم بیخیالی ❤

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢