2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه فرش کجاست؟

من از کاشون خریدم 1200عه طرح افشون

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2728
چند متری؟ قیمت؟

من دو تا 9با ی 6 با دو تا پادری شد 4وخورده ای پارسال 

ببین از کاشون بری بخری از خود کارخونه نصف قیمته هرکی میاد خونم اول فک میکنه ابریشمه یا دستبافته بعد میفهمه ماشینیه قیمتو میگم هنگ میکنن خیلی ارزون تر ازین جاس

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
وااااااااای چقدر خوب خریدی؟ کارخونش کجاست؟

ببین این ادرس پیج اینستاشه برو تو ببین ادرسشم هست خیلی خیلی ادمای خوبیم بودن ما ی فرش خریدیم کوچیک بود باز پس گرفت ازمون ب همون قیمت 

2738
سلام برای خرید فرش یه سر به پیج اینستاگرام farshshahraz بزنید هم کاراشون متنوع هست هم قیمتها عالین.ک ...

چشم ممنون🙋