2737
2739

سلام دوستان... دختر من ۲۸ روزه هست.. وقتایی که گریه میکنه خیلی هول میشم کلافه میشم حتی اگه مامانم و همسرم هم کنارم باشم دست و پام رو گم میکنم... وقتی میبینم اینقدر ظریف و معصوم و بی دفاع هست دلم میگیره باهاش گریه میکنم 

اصلا این حالم رو دوست ندارم همیشه دلم میخواست یه مامان منطقی و قوی باشم اما با این حالت که احساساتی میشم نمیتونم خوب عکس العمل نشون بدم نی نی هم حتما میفهمه مامانش آرامش نداره... لطفا بگید چیکار کنم

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میبینم خاهرشوهرم هرکاری میکنه بچش اینم گریه میکنه 

سر واکسنش

سر ازمایش خونش

سر ختنش

اینم سریع گریه میکنه

ولی من اصلا دلیلشو نمیبفهمم

با گریه مادر چه اتفاقی میفته جز موج منفی برای بچه؟

2731

عزیزم هنوزاولشه اخه کمکم بزرگتربشه ادم قویتر میشه اولش ترس ادم بیشتره

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2740

اگر بدونی اون گریه میکنه چون میدونه مامانش مثل کوه پشتشه و هواشو داره هیچوقت گریه نمیکنی، نینی که به آدم آرامش میده و اومده که شما مواظبش باشی...  

هزار بسته مُسَکِن فدای این غمِ بُرنا...
منم میبینم خاهرشوهرم هرکاری میکنه بچش اینم گریه میکنه  سر واکسنش سر ازمایش خونش سر ختنش این ...

میدونم عزیزم خیلی بده... بچه من نفخ داره هر شب تا صبح میپیچه چند بار دکتر بردم وقتی این حالت ها رو میبینم کلافه میشم چون کاری ازم برنمیاد

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
آخی ، بزرگتر میشه درست میشه  تا بحال تجربه نکردی واسه اینه من تا دو سه ماه روانی بودم

دقیقا تجربه عجیبی هست

حتما بذار دورت شلوغ باشه تا بچت یکم بزرگ بشع. من تا ۶ ماهگی از بچم و گریه هاش وحشت داشتم وقتی گریه م ...

پس من تنها نیستم 😏

چند سالته؟

۳۴ عزیزم... از خودم بیشتر انتظار داشتم نمیدونم چرا اینطور شدم