2752
2734
عنوان

همه از جاری میکشن من از برادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 20 پست

اون روز رفتیم پدر شوهرم طفلک یه عینک افتابی خریده 30 تومن همه هم میدونستن فیک و به درد نمیخوره ولی حالش رو نگرفتن...

ایشون یه کاره اومده میگه این چه عینکی و رفته از ماشین عینکش اورده و نشون همه میده و میگه 700 تومن خریدمش . بعد هی میگفت تازه این اونی نشد که میخواستم و بهترش رو میگیرم

حالا تو اون جمع خواهرش و بچه هاش بودن و من و شوهرم که هیچکدوم اصلاااااا توان خرید همچین چیزی رو نداریم.

هی میگفت طرف هیچی نداره ولی عینکش خوبه من اونوقت هزینه نکنم؟!!!😒

بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون روز رفتیم پدر شوهرم طفلک یه عینک افتابی خریده 30 تومن همه هم میدونستن فیک و به درد نمیخوره ولی ح ...

چه حرکت زشتی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

البته من یه بار بدجوری ازش به دل گرفتم و دوست دارم یبار تلافی کنم.... اونم وقتی بود که بابای منو ضایع کرد

واقعا حق نداشت،بابام خیلی صادقانه صحبت کرد و اون بدبرخورد کرد

بیش از آنکه در انتظارش باشی دوستت دارم...
2731