2737
2739
عنوان

دفع بقایای سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82992 بازدید | 285 پست
شما جنین تون طبق سونوگرافی چند هفتش بود  کامل دفع کردید ؟

سلام عزیزم من بارداریم پوچ بود و جنین نداشتم. ساک حاملگی تا ۸ هفته رشد کرده بود

نه متاسفانه. بعد از این تاپیکم خونریزی خیلی خیلی شدیدی رو تجربه کردم و سونو دادم که مشخص شد بقایا دارم هنوز، و مجبور به کورتاژ شدم. دور از جون همه بعد از کورتاژ هم همچنان بقایا داشتم که بعد با کنجددرمانی خوب شدم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من بارداریم پوچ بود و جنین نداشتم. ساک حاملگی تا ۸ هفته رشد کرده بود نه متاسفانه. بعد از ...

ببخشید کنجد درمانی چیه ؟

متاسفم ،یعنی ده روز بعد از سقط که خونریزی تون کم شده بود دوباره؟

سلام عزیزم من بارداریم پوچ بود و جنین نداشتم. ساک حاملگی تا ۸ هفته رشد کرده بود نه متاسفانه. بعد از ...

ببخشید کنجد درمانی چطوری بود؟

همینکه پنج روز میخوری ؟

بعدش که خوردید درد داشتید ؟خونریزی پیدا کردید 

2728
ببخشید کنجد درمانی چیه ؟ متاسفم ،یعنی ده روز بعد از سقط که خونریزی تون کم شده بود دوباره؟

آره عزیزم دوباره یهو خونریزی خیلی شدید شد بعد سونو دادم گفتن بقایا داری. کورتاژ شدم. یک ماه بعد از کورتاژ دیدم همچنان خونریزی دارم دوباره سونو دادم گفتن هنوز بقایا داری

بعد دکتر طب سنتی دستور کنجد درمانی داد.

گفت ۵۰ قاشق کنجد با پوست رو آسیاب کن و به مدت پنج روز، روزی دوبار صبح و شب، یک قاشق کنجد و یک و نیم لیوان آب داخل قوری دم کن ده دقیقه، بعد صاف کن و بخور. با عسل هم میتونی شیرینش کنی

من راستش با همون بار اول، درد گرفتم و بقایام دفع شد. و سه چهار روز بعدش هم خونریزی و لکه بینیم کامل قطع شد. یک ماه بعدش هم پریود شدم. بعد هم سونوگرافی دادم گفتن دیگه چیزی نیست

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ببخشید کنجد درمانی چطوری بود؟ همینکه پنج روز میخوری ؟ بعدش که خوردید درد داشتید ؟خونریزی پیدا کردی ...

بقایا داری؟

آره عزیزم دوباره یهو خونریزی خیلی شدید شد بعد سونو دادم گفتن بقایا داری. کورتاژ شدم. یک ماه بعد از ک ...

بعد که خوردید دوباره درد اینا داشتید و خونریزیتون زیاد شد ؟

یعنی همون که یه بار صبح و یه بار شب خوردید شروع شد به اومدن ؟مثل سقط خونریزیش زیاد بود ؟

آخه به منم دکتر همین دستور کنجد رو داده ،من دهانه ی رحمم بسته شده حالا صبح خوردم 

بقایا داری؟

نمیدونم سونوگرافی گفت ضخامت اندومتر دو میلیمتر 

مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در قسمت فوقانی دربین دو لایه آندومتر دیده میشود که در درجه ی اول مطرح کننده ترشحات و با احتمال کمتر ساک حاملگی دفورمه است 

من دوم فروردین سقط طبیعی داشتم ،ونه روز بعد فکر کردم خونریزیم تموم شده رفتم سونوگرافی شکمی اما بعد که اومدم خونه دیدم دارم هنوز ،ولی از دیروز دیگه لک هم نداشتم 

اما دکتر بهم گفت این کنجد رو بخور

2740

کنجد کلا رحم رو از هر چیزی اضافی پاک میکنه نه اینکه خونریزی بیخودی بده.

من بار اول که خوردم  چند ساعت بعدش دردم گرفت بعد یه تیکه دفع کردم، بعدش در حد کمتر از پریود خونریزی داشتم فرداش دیگه لکه بینی شد و دو سه روز بعدش کامل پاک شدم. کنجدا رو هم کامل ادامه دادم همه رو خوردم.

نمیدونم سونوگرافی گفت ضخامت اندومتر دو میلیمتر  مقداری مایع اکوژن به ابعاد 16*4*19میلیمتر در ق ...

ممکنه عفونت باشه یعنی همون ترشحات که تو سونو گفته.

ولی کنجدا رو بخور ضرر نداره. رحمت تمیز میشه. از این لکه بینی های گاه و بیگاه هم خلاص میشی.

2706