2752
2734
عنوان

20 روزه پسرم تب داره.دوستان احتیاج به کمک و راهنماییتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 35 پست
خوب میشه منو راهنمایی کنی و بگی اصلا چیه و کجا باید برم؟

ببین گلم الان بازم زنگ زدم به یکی از اشناهامون که شماره بگیرم گفت شمارشو گم کرده ولی گفت همون سمت اسلامشهر تو گلدسته از هرکی بپرسی بهت میگه به نظرم حتما برو مطمئنم جواب می گیری ان شاءالله

من شیعم،حیدر آقامه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم خانومی

ببین گلم حرفم جدی بگیریا شوهر منم اعتقاد نداشت ولی بعد که اثرشو دید خودش باورش نمی شد مثلا یکی دو بار پسرم در حد خفگی دور از جون سرفه میکرد تا اون جسم خارجی رو در آورد همون شب خوب شد 

تو نتم سرچ کنی می بینی همچین چیزی هست حالا میخوای از بزرگتراتون هم سوال کن شاید اطراف خونه خودتون هم تل گیر باشه

من شیعم،حیدر آقامه  
علائم تل چیه

بچتون چند روز بعد خوب شد دختر من یه ۷ هشت روز اسهال و اسفراغ داشت یکی دو روز تب بعد سینش عفونی شدم بردم دکتر بستری شد تو بیمارستان حتی یک روزم تب نکرد ۷ روز بستری بود بعد مرخص شدنش تب کردناش شروع شد همش تب می کنه شدید تا ۴۰ ونیم هم میره تبش الان ده روزه مرخص شده و لی هنوز تب داره نزدیک ۲۰ روز و بیشتر دکتر گفت آنفولانزا گرفته ولی نمی دونم چرا خوب نمیشه پیش تل گیرم بردم حتی😭😭😭

خدایا مواظب عشقم و دخترم باش