2737
2734

ماه رمضون امسال برای من اینقدر سرعتی و تند تند گذشت که حتی نفهمیدم چی شد چه طور شد. هر سال این حس دارم که ای کاش تموم نشه ولی امسال این حسو بیشتر دارم. فکر میکنم توی این ماه خدا یه جور دیگه ای به بنده هاش توجه داره حرمتی که این ماه داره ماه های دیگه ندارن. دلم میخواد کاشکی الان مکه بودم و جلو کعبه نشسته بودم و بغضم به جای اینکه اینجا  کنار بالشتم و زیر پتو بترکه ، جلوی کعبه زار زار گریه هامو میکردمو تمام دردهای دلمو و حصرتهای زندگیمو اونجا خالی میکردم. کاش میشد برگردیم به پونصد سال پیش که با شتر میرفتن مکه چقدر اونموقع همه چی راحت بود سوار یه شتر میشدی بعد از چهل روز میرسیدی خونه ی خدا الان آدم جونشم دربیاد نمیتونه مکه و مدینه رو ببینه. چرا همه چی اینقدر سخته. چقدر دلم میخواست الان مکه بودمو سرمو بین زانوهام میذاشتمو به جای اینکه اشکهام بالشتمو خیس میکردن دونه دونه روی مرمرهای اونجا میریختن.

چقدر دلم میخواست الان ریز آسمون مکه کنار در کعبه بودم. چرا این روزها همه چی یا سخت به دست میاد با اصلا به دست نمیاد برای همیشه...

چی میشد منم از اون آدمهای پونصد سال پیش بودم تا هر وقت دلم خواست سوار الاغم بشم و برم زیارت هر کجا که دلم بخواد. راحت دست به پرده ی کعبه بشم و درد دل کنم. الانم هفتاد پوسونده بودم و این روزهای سخت و مزخرف نمیدیدم.

چقدر بیشتر آدمهایی که زمان امامها بودم احمق بودن و بلد نبودن چه جوری از وجودشون استفاده کنن. اونها آدمهایی رو داشتن که هر وقت میخواستن راحت میرفتن در خونه شونو میزدن و میرفتن از سختیهاشون میگفتن و راه حل میخواستن و هیچ وقت بی راه حل از خونه شون بیرون نمیومدن. آدمهای اون موقع امامها رو زنده داشتن و نفهمیدن چه جوری از وجودشون بهره ببرن و حالا زمان من قبر و ضریحشونو فقط داربم که اونم یا بشه ببینم با شاید هیچ وقت نشه.

کاش میشد فقط برای یکی دو ساعت میرفتم به اون زمانها و یکیشونو میدیدم. کاش میشد مثلا حضرت علی رو میدیدم کاش مرد بودم تا سرمو میذاشتم رو شونه اشو زار زار حصرتهامو گریه میکردم. کاش من یکی از یتیمهای زمانش بودم ... کاش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم پر میزنه واسه نشستن روبروی کعبه و خیره شدن بهش 

کاش یبار دیگه قسمت و روزی من و خانوادم و همه آرزومندا بشه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728

ائمه فقط برای اون دوره قدیم نیستن الان هم میتونی ببینیشون اون موقع دیدن با چشم عادی چه سود الان ببین که این دیدن ارزشمندتره

ائمه با شهادتشون تموم نشدن همشون هستن ما چشمهامون حجاب داره . برو سر سجاده نماز یه دو رکعتی بخون و به سجده برو و ...

کعبه قلب انسان هم هست . انسان خیلی مقامش بالاهه . تو بگو آمدم اون خواهی دید که چقدر دنیا زیبایی داره هرکیو دلت بخواد میبینی

به هر سمت بری دنیا تورو همون سویی میکنه این وظیفه دنیا هست

ائمه فقط برای اون دوره قدیم نیستن الان هم میتونی ببینیشون اون موقع دیدن با چشم عادی چه سود الان ببین ...

خیلی دلم هوس نماز شبو داره ولی پریودم الان نمیشه.

میدونم هستن ولی خیلی سخت میشه دیدشون.

2740
برای مقلدین آقای سیستانی تمام نشده ما روزه ایم 

برای عیدفطر حکم حاکم شرعی رو باید عمل کرد که حضرت آقا هستن

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
برای مقلدین آقای سیستانی تمام نشده ما روزه ایم 

سؤال: با سلام آیا مکلف برای تشخیص اینکه چه روزی عید فطر است، باید از مرجع تقلید خود سوال کند یا منتظر اعلام ولی فقیه باشد؟ به عبارت دیگر اگر ولی فقیه روزی را به عنوان عید فطر اعلام نمود، مکلف باید روزه خود را افطار کند یا صبر کند تا ببیند مرجع تقلیدش چه روزی را به عنوان عید تعیین می‌کند؟
جواب: بسمه تعالی این گونه چیزها مربوط به حکومت اسلامی است و اگر حکومت جمهوری اسلامی روزی را به عنوان عیداعلام کرد همگی باید متابعت کنند

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم