2737
2739

؟

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا

همش

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
پس انداز نمی کنید؟

نه عزیزم.از حقوق همسرم پس انداز میکنیم

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   

من یه مدتیه که به نظر خودم خیلی ولخرج شدم تقریبا یک سوم درآمدم رو خرج می کنم. می خوام‌ ببینم بقبه چکار می کنند

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
من هم یکسره با پس اندازم میرم مسافرت

مسافرت خیلی خوبه من مشکل مرخصی گرفتن دارم توی تعطیلات هم بدون استثنا فقط دوست دارم‌ برم‌ پیش مامان و بابام

من یه مدتیه که به نظر خودم خیلی ولخرج شدم تقریبا یک سوم درآمدم رو خرج می کنم. می خوام‌ ببینم بقبه چک ...

یک سوم که خوبه من تقریبا نصفه درآمدم خرج میشه مثلا پارسال در امد سالانه ام ۳۵ ملیون بود ولی ۱۸ ملیون پس انداز کردم 

2706