2752
2734
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80379 بازدید | 8712 پست
مرسی عزیزم  من میخوام اسم مستعارمو تغییربدم ولی نمیشه چکارکنم؟

يني اسم كاريريت؟نميشه عزيزم تغيير پيدا نميكنه 

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من درد دارم لک هم اومده دارم میرم بیمارستان دعا کنید دگ وقتش باشه دخملی بیاد تا فردا یا فردا دگ نهایت بیاد انشاالله

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
بچه ها من درد دارم لک هم اومده دارم میرم بیمارستان دعا کنید دگ وقتش باشه دخملی بیاد تا فردا یا فردا ...

ایشالله عزیزم به سلامتی و خیلی راحت زایمان می‌کنی و دختر قشنگت و صحیح و سلامت بغل می‌کنی مارو از خودت بی خبر نزار

بچه ها من درد دارم لک هم اومده دارم میرم بیمارستان دعا کنید دگ وقتش باشه دخملی بیاد تا فردا یا فردا ...

نگران هیچی نباش ان شاالله زایمان خوبی داشته وباشی و نی نیت به سلامت به دنیا بیاد عزیزم 

التماس دعا

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
عزیزم استرستو میفهمم من واسه غربالگری انقدر استرس داشتم که در موردش کلی تحقیق کردم عدد ان تی مهم هست ...

ممنونم ازت انشالا همينطور هست و ني ني خوشگلم سالمه دوستش دارم از همه عالم بيشتر

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
ممنونم ازت انشالا همينطور هست و ني ني خوشگلم سالمه دوستش دارم از همه عالم بيشتر

خدا واست به سلامتی حفظش کنه گلم

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
2706