2733
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست

دوست من دقیقا همینطور بود درد پریود داشت مامانش براش بابونه دم کرده بود اما چون اقدام داشت نخورد تا هرموقع که اقدام داری نباید حتی دارو خاص بخوری تا پریود بشی بعد تو با لک داری هی گرمی میخوری

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهورا جان عزیزم وقتط دورهات  دوماهه شده42 روز حداقل باید تا50 روز صبر کنی اینقدر جوشونده نخور ...

نه نیستم اینو مطمئنم.حالا اگه همیجور بودم یکشنبه میرم ازمایش میدم

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
دوست من دقیقا همینطور بود درد پریود داشت مامانش براش بابونه دم کرده بود اما چون اقدام داشت نخورد تا ...

دوستت باردار بود؟؟؟

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
2731

وقتی داری اقدام میکنی حتی اگر یکبار هم باشه نباید ریسک کنی

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
من سوالم رو مجدد توی این تاپیک بپرسم، البته برای خودم میخوام. برای میل جنسی کم چیکار باید کرد ؟؟؟؟ ...

منم همینطورم اما هیچ کاری نکردم   شوهرم خیلللللی زیااااد من کم دیگه خیلی اوقات دارم فیلم بازی میکنم 

2740

سلااااااام 

تاپیک جدید مبارک    

عیدتون مبارک خانماااااا    

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
بچه ها امشب شب عید  ان شاالله به حق همین ماه پر برکت که تموم شد هممون هممون نی نی دار بشیم ان ...

الهی امین

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘

سلام گل دخترا خوبين؟

چخبرا؟ 

تاپيك نو مبارك

چقد تاپيك عوض ميكنيد البته ببخشين فوضولي ميكنما

من يه تاپيك تو سايت ديدم ١٦٨٥٥ تا صفحه داره و هرروز بهش اضافه ميشه.

ماشالله تاپيك قبليتونو گاهي ميخوندم پربركت بود انشالله اينم پر از مامان بشه مخصوصا قديمي هامون

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋