2737
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست
من که فردا عروسی خواهرمم هس اگه بتونم باردارم مراقبت میکنم ولی موعدم ۶تیر هستش 

خب صبر کن تا  موعدت .ولی تو عروسی مواظب خودت باش رعایت کن.الان نزن بی بی چون نتیجه تو روحیه ادم تاثیر میذاره.ادم امیدوار همیشه سر زنده تره.ایشالا که مامان میشی این ماه و خبر خوششو بهمون میدی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اتفاقا صلا سخت نیس خیلی هم راحته فقط من نگرانم با بچه بتونم چون همه میگن با بچه دیگه نمی به خونه ...

ترم چندی؟!

من چهارم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
سلام عزیزم خوبی؟؟نی نی چطوره،؟؟ خیلی بیادتم بخدا...پیامتو دیروز خوندم و واستون ایه الکرسی خوندم.. ...

میناجون اینماه تو اقدامت چه کارایی کردی که باردار شدی؟ مثلا چیا خوردی؟

🥰دخترم تمومه دنیامه🥰 اصلا هر کی دختر داره پیر نمیشه🤩
2731
من ملت عشق رو خوندم ميخواي بدم به شما؟ لازم ندارم بگو برات كجا بفرستم؟

من میخام😁

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2738
خیلی دقیق نیست معمولا 6 یا 7 روز عقب میوفته

سلام من به تو یار قدیمی

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
نگار آهنگ قدیمی گوش میدی؟؟

فازم قدیمی

اقدامم قدیمی

دوستام قدیمی

فقط تاپیکم جدیده

2706