2733
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست

بچه ها من این رنگ مو رو  خیلی دوست دارم، کسی می‌دونه که دقیقا چه رنگیه ....

من هر رنگی که فکر کنی کردم ولی اینو نمی‌دونم چه رنگیه

کی می‌رسد آن زمان که تو را نظاره کنیم، ما تورا بنگریم با پرچم برافراشته و تو مارا بنگری در حالی که بر گردت حلقه وار، تو را در میان خود چون نگینی دربرگرفته ، تو امام همه باشی. حضرت بقیه الله ( عجل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه.  ولی میگن تخمک فقط 12 تا 24 ساعت زنده است  دیگه توکل بر خدا از دستم کاری برنمیاد ...

هر چی خدا بخواد همون میشه توکلت به خدا آن شاالله فردا شب موعدشه

کی می‌رسد آن زمان که تو را نظاره کنیم، ما تورا بنگریم با پرچم برافراشته و تو مارا بنگری در حالی که بر گردت حلقه وار، تو را در میان خود چون نگینی دربرگرفته ، تو امام همه باشی. حضرت بقیه الله ( عجل)
2728
بچه ها سلام😢خوبين؟ اميرحسينم ٢،٣ روزي هست كم تكون ميخوره و ضعيف.تروخدا برام دعا كنيد فردا دارم مير ...

اي جانم ايشالا چيزي نيست براش قرآن بخون شايد جاش تنگ شده

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
بسپارش به 6 ماهه باب الحوائج.  برات دعا میکنیم.

مرسي والا هررررر نذري بگي كردم الان ديگه سپردم به خدا 

فقط سالم و صالح باشه 

ديكه حسي ندارم ناراحت هم نيستم ميرم جلو ببينم چي ميشه

خوب تحمل کردی.اخه اونجام تنهایی خیلی سخته بچه واسه سرگرمی خیلی خوبه.من شوهرم ک نیستش خیلی دوس دارم ب ...

ايشالا اين ماه مامان بشي عزيزم

2738
راستی گفتی کتاب دوتا کتاب و بخر عالیه یکی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی ملت عشق از الیف شافاک&n ...

هردوتاشو خوندم

ملت عشق مربوط به زندگي مولاناس ي جورايي ولي خيلي قشنگه عالي و آموزنده است

پ چکار کنم؟؟؟اخه بلند ک میشن موخوره هم میگیرن.قبلا موهام تا زیر کمرم بودن وقتی خواستم کوتاشون کنم ار ...

مو خوره بخاطر خشكيه مو ميشه بايد از نرم كننده و كرم بُناوِل با محصولات گارنيِر يا كريستال استفاده كني  عاليه 

مال منم تا پايينه كمرمه از وقتي رنگ كردم ديگه مثل قبل صاف و لخت كمتره از اينا استفاده ميكنم خوبه البته الان بخاطر هورمونا كم شده

اره دیدم.بدرد نمیخورن خود ارایشگره بمن گفت الکیه فقط چاره کار کوتا جردن.الان ک مداوم کوتا میکنم دیگه ...

مادربزرگم خدا بيامرز ميگفت پايين موهاتو بذار تو سركه بعد ماساژ بده با دستت بعدم كه آب كشي كردي با روغن زيتون بزن ندار خششششك بشه

بچه ها من این رنگ مو رو  خیلی دوست دارم، کسی می‌دونه که دقیقا چه رنگیه .... من هر رنگی که فکر ...

فكر كنم دودي روشن و زيتوني و نقره اي ميكس داره توش

2706