2737
2734

سلام دوستان... من سه روز اول شیر اصلا نداشتم و با سرنگ شیر خشک دادم بعدش شیرم کم بود نی نی زردی داشت و بستری شد و من دیکه با شیشه شیرخشک میدادم و شیر خودم هم میدام امروز نی نی ۲۳ روزه هست شیر خودم رو میدم اما بعضی وقتا مخصوصا شبا خیلی کم میشه و مجبورم شیرخشک بدم.. خیلی عذاب وجدان میگیرم که نکنه دارم تنبلی میکنم وشاید  اندازه شیرم طبیعی هست و بازم حس میگنم نی نی گشنه مونده و گریه میکنه... اندازه شیر شماچقدر بود که نوزاد سیر میشد؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

من صبح ها شیرم بیشتر هست وقتی فشار میدم حالت فواره میزنه بیرون اما بعد کم میشه... شما بعد از مثلا هر دوساعت چطوری بود؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر شبا شیر خودت رو میخوره و گریه نمیکنه یعنی شیرت کافیه و سیر میشه . منکه هم شیر خودم رو میدادم هم شیرخشک

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
از چه موقع شیر میاد تو سینه ؟ زمان زایمان یا بارداری؟

فکر کنم بعد از زایمان که جفت جدا میشه... البته دیدم بعضی ها تو بارداری هم ترشحاتی مثل شیر دارن‌. .. واسه من که ۳ روز بعد از زایمان اومد

2738

من تا ی هفته اصلا شیر نداشتم فقط اغوز بچم خورد بعدش کم کم شیرم اومد باز کم شد به حددی که بچم شبا گریه میکرد تاصب چون شیرم سیرش،نمیکرد ،قطره شیرافزا خریدم عالی بود کم کم شیرم زیاد شد وتغذیه رو خوب کردم که شیرم کلا خوب شد واسه دخترم

من صبح ها شیرم بیشتر هست وقتی فشار میدم حالت فواره میزنه بیرون اما بعد کم میشه... شما بعد از مثلا هر ...

اصلا شیرت کم نیست

مایعات زیاد بخور، مخصوصا اب هویج بستنی

خدایا،بارها، بارها، و هزاران بار شکرت😍😍😍
اگر شبا شیر خودت رو میخوره و گریه نمیکنه یعنی شیرت کافیه و سیر میشه . منکه هم شیر خودم رو میدادم هم ...

عزیزم شبا با شیر من سیر نمیشه گریه میکنه اگه خوابش ببره زود بیدار میشه و همش دهنش رو باز میکنه

اصلا شیرت کم نیست مایعات زیاد بخور، مخصوصا اب هویج بستنی

آب هویج و پودر و قرص و قطره شیرافزا مرتب میخورم... وقتایی که گریه میکنه و دهنش رو باز میکنه یعنی گرسنه هست؟ وقتی سینه رو تو این مواقع چک میگنم به زور دو قطره ازش میاد.. این طبیعیه عزیزم؟