2733
2734
مشهد وقم می زنن . شیراز که وسطه کشوره ،حتما می زنن . خیلی می ترسمممم

😨😨😨😲😲😲 اینا رو از کجا میارید خداییش؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ جنگی در کار نیست 

تا وقتی میشه کمر یک کشور رو با فشار اقتصادی همه جانبه و تحریم های مختلف از طرف همه ی کشورهای جهان از بیرون و بی کفایتی و دزدی و سودجویی و وووو  افراد داخل شکست لزومی به لشکرکشی و هزینه های گزاف نیست خودشون دچا هرج و مرج میشن میبینین که

حال متکلم از کلامش پیداست
2731
میگن از امسال جنگ میشه  و تا 4سال دوره بسیار بد وگرونی خواهیم داشت  بعدش همه چیز خوب میش ...

یعنی چی؟استادتون کیه ؟حرفاش راسته

دل مسوزان که ز هردل به خدا راهی است....آنکه را هیچ به کف نیست به دل آهی هست

بقول شوهرِ من میگه اگه نتانیاهو و ترامپ ما رو نکشن  این سیاستمدارای نی نی سایت قطعا میکشنمون😁😁😁😁😁😁

چرا انقدر الکی جو میدید بابا؟؟؟؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
یعنی چی؟استادتون کیه ؟حرفاش راسته

نمی دونم راسته یا نه 

ولی می گفت فلانی که همه حرف هاش درسته 

بهش گفته امسال دقیقا ،جنگ میشه 

و تا 4 سال بدبختی وبی پولی .

بعدش یهو همه جی خوب میشه ،و تغییر می کنه .

بذا از دوستم بپرسم ،

که استادم گفت ، کی گفته بود . 

عزیزم تنها چیزی که میشه تو کشورمون راجع بهش مطمئن بود اینکه که جنگ نمیشه چون مسئولین به جوری چسبیدن ...

عجب

به خاطر میز و مقام امنیت رو تو کشور برقرار کردن؟؟؟!!!

اون دنیا چی میخوای جواب پس بدی؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
هیچ جنگی در کار نیست  تا وقتی میشه کمر یک کشور رو با فشار اقتصادی از طرف همه ی کشورهای جهان از ...

گفته بود 4 سال همه چی بد میشه گرونی وبدبختی 

اما بعد همه چیز درست میشه وخوبی وخوشبختی .

نمی دونم راسته یا نه  ولی می گفت فلانی که همه حرف هاش درسته  بهش گفته امسال دقیقا ،جنگ م ...

پیشگو هستن ایشون یا شیمیایی و حیوانی رو با هم زدن؟؟؟😒

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706