2733
2734
لازم نیست یه شبه قیام کنیو رابطتو کات کنی.اول بهتره یک دفتر برداری و ببینی این چند وقت چه چیزایی رو ...

الهی قربونت ممنون از راهنماییت اره هیچ اینده ای باهاش ندارم ولی خب دوسش دارم و رابطم هی عمیق تر میشه درست میگی منم میگم کم کم باید بخودم بیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور جدیش نکنممم

یعنی مثل مسائل اساسی و جدی یاهاش یرخورد نکن تحلیل بیش از حد نکن گیر بهش نده.. فقط بذار روابط خودش جریان پیدا کنه  و همین

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...
الهی قربونت ممنون از راهنماییت اره هیچ اینده ای باهاش ندارم ولی خب دوسش دارم و رابطم هی عمیق تر میشه ...

خدا نکنه عزیزم همیشه یادت باشه این تو بودی که توسخت ترین شرایط زندگیت کنارخودت بودی تو بودی وفتی گریه میکردی کنارخودت بودی.پس به خودت احترام بذار و ببین خدا چطور عزیزت می کنه.دیگه تویی که جولان میدی و بقیه دنبالتن.چون خودتو دوست داری.سخته این چیزا که گفتم ولی فقط کافیه چند روز اجراش کنی.اصلنم لازم نیس ازطرفت متنفربشی نه اتفاقا هروقتم بش قک کردی به نیکی تو ذهنت یاد کن اما غرورتم حفظ کن اونوقته اگه خدا بخواد همین شخص قسمتت میشه واگه لیاقتتو نداشت کسی که لایقته بسمتت میاد.جملات تاکیدیم هرروز بگو مثلا من قویم من زیباییم من بهترین همسر دنیارو خواهم داشت.من بهترین زندگیو خواهم داشت ترجیحا بنویس.خیلی اثر داره.اهنگای دپرس و اینارو حذف کن.بیشتر با خانوادت وقت بگذرون.باشگاه برو کتاب بخون و یادت بمونه فقط یبار زندگی می کنی

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘
2738
تعریف بفرما😀

روم به تیفال من ی دو تا کلمه انگلیسی بلدم ، از قضا در سال های دور با یک جنتلمن المانی توی ی شبکه اجتماعی اشنا شدم ، اقا اولش روزی ی پنج دقیقه چت بود  بعد شد ده دقیقه  بعد دیدم ن دستی دستی کل روز با منه 😑 ، بعد ی مدت خیلی دیگه جدی گرفته بود رسما میگف نظرت راجع به ازدواج چیه o_O دیگه من کم کم داشتم دم در میاوردم ولی فک کردم دیدم اصن به هم نمیخوریم ، با وجود اینکه چشاش ابیه و موهاش بور بود از بس یبس بودم ولش کردم 😂 

اونموقع اصن شک نکردم به کارم ولی اگه الان بخام همچین کاری کنم خیلی سختمه شاید نتونم 

بگم ک دروغم نگفتم ناموسا 😐

من نه آنم که به تیغ برگردانم از تو روی،امتحان کن به دوصد زخم‌مرا بسم الله
وای وای مرسی مرسییییی عزیز جانم که وقت گذاشتی درست میگی اره 

انشالله زودتر به آرامشی که میخوای برسی عزیزم موفق باشی درضمن هنوز خیلی وقت داری لذت ببر اززندگی و عجله هم نکن.موفق باشی بوس

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘
تو چه خفنی دخمر😍وای خوشمان امد

همین دخمل خفن اگ آخرش با این کاراش نترشید 😒 

مامانم همیشه بهم میگه 😁 

احساس یوخدی

من نه آنم که به تیغ برگردانم از تو روی،امتحان کن به دوصد زخم‌مرا بسم الله