2733
2734
سلام نتیجه مسابقه چی شد؟ البته من عکس نذاشتم اما منتظرم جز برندگان رای دهنده باشم ای کاش به سه تا رای دهنده هم جایزه بدید نه یکی
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
بین رای دهندگانم قرعه کشی کنید و به سه نفر جایزه بدید
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و اما برنده ها......... سلام مامانهای مهربون و دوستان عزیزم قبل از هر چیز، از اینکه قدم رنجه کردید و با حضور پُر مهرتون در این مسابقه شرکت کردید و موفق شدید عکسهای زیباتون را بگذارید و یا مهربانانه به عکسهای مورد پسندتون رای دادید ، بسیار بسیار متشکریم آپلود عکس بخاطر دیدن نی نی های خوشگلتون ، خیلی خوشحال میشیم و حس بسیار فوق العاده ای داریم ... یه جورهایی دیدن کوچولوهای معصومتون به ما انگیزه و توانایی بیشتر میده. واقعا خوشحالیم که خانواده مای نی نی هر روز بزرگتر میشه .... به وجودتون افتخار می کنیم مطمئناً برنده ... تمام شما مامانهای گل هستید که لحظه به لحظه و بی دریغ به بچه های نازتون مهربونی می کنید آپلود عکس و اما برنده های اولین مسابقه مای نی نی آپلود عکس نفر اول : soreh جون مامان طهورا جون با 135 رای و برنده 100 هزار تومن بن خرید نفر دوم :مامان دانیال جون با 121 رای و برنده 75 هزار تومن بن خرید نفر سوم: ثریا جون مامان دوقلوهای دوست داشتنی با 118 رای و برنده 50 هزار تومن بن خرید مبارکتون باشه، خوشحالیم که اولین مسابقه زندگیتون را برنده شدید. به برندگان عزیزمون بصورت پیام در نی نی سایت و یا در تل گرام در رابطه با نحوه دریافت جایزه شون اطلاع خواهیم داد. در مورد پیشنهاد دوستان عزیز برای دادن جایزه به رای دهندگان هم باید بگم، راهکار مناسبی برای قرعه کشی یا تعیین رای دهندگان برتر پیدا نکردیم و این بار تنها میتونیم صمیمانه از همتون تشکر کنیم. شادِ شاد و موفق باشید. فروشگاه اینترنتی ســــیــســــمونی مای نی نی
اما به رای دهندگان جایزه ندادید دیگه منتظر نباشید مسابقات بعدیتون شلوغ پلوغ بشه الان خود نینی سایتم به رای دهندگانش باقرعه جایزه میده,به هرحال از ما گفتن بود به هرحال باید برای رای دهندگانم انگیزه ای باشه
دوست خوبم خیلی از مامانها از زمان بارداریشون با ما بودند و این مسابقه بیشتر بهانه ای بود تا روی ماه بچه های گلشون را ببینیم و از دیدن این نی نی های معصوم لذت ببریم و به نوعی هم قدردانی کنیم از همراهیشون والا نحوه لایک کردن و رای دادن با ما نبود و خود مامانهای نی نی سایتی انتخاب کردند، شاید می بایست تو تبلیغاتمون ... چه ما و چه شما میگفتیم که صفحه های دیگه را هم ببینند مطمئنا زمان بندی و یه سری آیتم ها به نحو عالی انجام نشد و انشالا سعی می کنیم در تجربه های بعدی جبران کنیم و بهتر عمل کنیم. تازه این مسابقه اول مای نی نی بود و انشالا ایده های بعدی در راهه
سلام خوبین همگی من مسافرت بودم تازه برگشتم و نتیجه رو دیدم به همه برنده ها تبریک میگم انشاا... مبارکشون باشه و خدا نی نی های نازشون و همیشه سلامت بداره زیره سایه پدر و مادر همیشه شاد و خرم باشن
2706