2733
2734
عنوان

خانوووومای باهوش و زرنگ بیاااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 156 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه ک آخه عادی برخورد کنی ا دس میرهههه

نمیدونم ولی بنظرم جوری رفتار نکن ک کلا قید فکرکردن بهتم بزنه خانومانه وباوقار باش چون میخوای به ازدواج ختم بشه پس حواستو جمع کن دیگه

بیشتر نمیدونم😁

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
من نفهمیدم این عشوه چیه پنجاه درصد کاربرا به خاطرش عضو میشن و همون لحظه تاپیک میزنن😁 بقیه همه که د ...

واقعا عشوه چیست😞😞😞

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
خب بیشتر واسش وقت بزار ... البته نه جوری ک زیااااد وققتتو بزار ... ببین اونم بیشتر وقت میزاره یا نه ...

یه رابطه خوووب و شاد داریم

برا هم وقتم میذاریمممم

فقط اینکه میخوام حتمنههه حتمن به نتیجه برسه رابطمون

اصلا دوست ندارم از دستش بدم

برا همین تاپیک زدممم

زیاد در دسترسش نباش پیام میده سریع جوابشو نده اگر میخوایی پیامهاش و جواب و بدی مختصر و مفید هی پشت بند هم استیکر و...نفرس .

هرجایی باهاش پایه نشو از ده تا بیرون رفتن دوتاش و برو ولی خیلی کوتاه بهانه بیار که مثلا کلی کار دارم بابام و مامانم نگرانم میشن و... 

بگم یا بسه 😂😂

زیاد در دسترسش نباش پیام میده سریع جوابشو نده اگر میخوایی پیامهاش و جواب و بدی مختصر و مفید هی پشت ب ...

یه اخلاقی دارههه مثل اینایی نیست ک هرجقد سردرتر‌شی بیاد سمتت ... سرد ک برخورد کنم ا دس میره کلا

اینجوریه که هرچقددد مایه بذاری همونقد مایه میذاره برات

2706