2733
2739

براي بچه كه بدنيا مياد بايد كاري انجام بديم كه براش يارانه بريزن يا خودبخود انجام ميشه؟

من همسرم يارانه ي خودش رو از خانوازش جدا نكرده و پولش به حساب پدرش واريز ميشه، ميخوام بدونم الان براي دخترمم واسشون واريز ميشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید شوهرتون بره کارهایی که برا سرپرست خانوار انجام میدن رو انجام بده که بعد برا هر ۳ تون بریزن به حسابش درسته مبلغش چیزی نیس ولی فک کنم هزینه پوشک بچه تون بشه حتما انجام بدین

واسه ما که به حساب شوهرم میومد موقع بدنیا اومدن بچه ام هیچ کاری نکردم خودشون ریختن ماه بعد ازتولد.ولی شوهرشما بره شماره حساب تودشو بده تا واسه بچه تونم درست بشه وگرنه نمیریزن واسه بچه تون رو

2738
والله من میدونم بحساب سرپرست واریز میشه،خب چرا جدا نمیکنی؟برا خودتم بحساب پدرته؟

هرچقد از روز اول عروسي به شوهرم گفتم جدا كن براي خودمون بياد نكرد تا منم جدا كنم! دوماه ميشه١٨٠تومن! پول اب برق گاز تلفنمون ميشه

خب شوهرم بايد انجام بده ديگه تا سه تامون بره تو حساب شوهرم😞

ن بابا من ی شماره حساب ورداشتم خب؟باعقد ناممون رفتم پلیس +10بعد ثبت کرد بعدش ی کاغذ داد بردم بانک خب؟شماره حساب شوهرمو دادم و ماه بعدم ریختن،ازکسیم اجازه نگرفتم

2706