2737
2739
عنوان

دل درد شبیه قاعدگی و بهترین زمان تست بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263264 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، بچه‌ها من تازه عضو این سایت شدم. مطالب شما رو تو موضوعات مختلف خوندم. میخام مشکلم رو مطرح کنم و دعا دعا کنم یکی از شماها به زودی جوابم رو بده. بچه ها من همیشه پریم ۲، ۳ روز عقب می افتاد. ماه قبل تری ۵ روز، قبلی ۷ روز و این ماه با امروز که ۲۶ آذر هس میشه ۱۳ روز. تو این ۱۳ روز هر روز دل درد و کمر درد پریودی داشتم اما پریود نمی شدم تا امروز صبح که یه ذره خون کم رنگ قهوه ای دیدم و تا الان که ساعت ۵ عصر دیگه چیزی ندیدم. اما دل درد دارم هنوز. هیچ علامت دیگه ای هم ندارم.یعنی ممکنه بخام پریود بشم. من منتظر بارداری هستم. خدا کنه یکی بخونه و جواب من رو بده

.Actions speak louder than words.

سمیرا خانم این همه تاخیر افتادن کلا طبیعی نیست بهتره بری سونو بدی و از اینکه تنبلی تخمدان نداری مطمئن بشی و الان که 13 روز تاخیر داری علائم هیچ نشونه ای به تو نمیده چون علائم بارداری و پریود بسیار شبیه هم هستن تو روزای اول. پس بهتره یکی دو تا بی بی چک بخری ترجیحا مارک مدیکور چون اگه منفی نشون داد تقریبا میشه به منفی بودنش اعتماد کرد و باردار نیستی اگه هم مثبت بود یا هاله مشخص انداخت که دیگه برو ازمایش بده
2731
سلام ،من عضو جدیدم ،منپریودم نامنظم هستم و پلی کیستیک از مرداد دوفاستون مصرف میکردم و همیشه28 روز میشدم ،و اخرین پریودم 23ابان بود ،بعد اون قرص نخوردم پریود نشدم30اذر از دادم منفی بود،یه هفته بعدش رفتم دکتر گفت چون تو اقدامی امکان داره دیرتر باردار شدی و نشون نداد و دوباره ازمایش بده و گفت ده روز قرص دوفاستون دوباره بخور که پریود بشی ،ولی من از ندادم و قرص رو خوردم الان سه روز گذشته نشدم ،و نزدیک ده روز کمر درد دارم و دور نافم درد و سوزش دارم ،احساس گرسنگی زیاد دارم ،تخمدانامم درد میکنه ده روز ه به نظرتون میشه باردار باشم؟؟؟
خدایا شکرت 

سلام دوستان 

به داد من برسین بازم مثل دفعه ای قبل عقب افتادم ولی باردار نیستم 😭😭😭😭😭😭 

دل درد دارم ولی پریود نمیشم 

نکن بازم باید سوزن بزنم

من ۵ سال ک پریود میشم هیچ وقت چنین سابقه ای نداشتم ک عقب و جلو بیفتم 

ولی این دوماه ک اقدام ب بارداری کردم گاهی ۲۰ روزم عقب میفتم ولی حامله نیستم 

سلا خسته نباشید.

من اقدام بارداری کردم یک هفته از پریودیم میگزره ..درد زیر شکم دارم که از جام بلند میشم بدتر میشه ‌.عفونت ندارم ..بی بی چک منفی ازمایش خون در روز تاخیر پریودیم دادم منفی بوده 

علت چیه ایا باردارم زود ازمایش دادم

2740

سلام 

٢٢بهمن بايد پريود ميشدم ، اما نشدم و درد و گرفتگي زير شكمم دارم ، يه بار بيبي چكم منفي بود ، يكبارم يه خط كم رنگ يه خط پر رنگ

خيلي استرس دارم 

ميشه به منم كمك كنين 😔😔😔😔😔😔😔

سلام.منم الان 3روزه از پریودم میگذره.14روز پیش در حین نزدیکی خونریزی خفیفی داشتم ایا ممکنه مربوط به لانه گزینی باشه.الان اگه تست کنم مشخص میکنه باردارم یا نه؟

سلام بچه ها منم ۱۸ وقت پریودمه اما از الان علایمش رو دارم و زیر دلم هی میگیره و ول میکنه .

بی بی چک هم زدم منفی بوده 

راستی از مهر من در حال اقدامم

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔 حتی اگر شده یه صلوات 😢

سلام بچه ها منم از آذراقدامم اما هنوز خبری نیست این ماه هم داشتم .هم دوست دام حامله باشم هم نه

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2706